Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek belefér, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek belefér, hogy a párotok elmenjen a Balatonra bulizni egy hétvégére a szingli haverjaival?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
A szingli haverok addig cikiznék még csajozna ő is. Főleg ha a haverokat régebb óta ismeri mint a párját. És így megbíznak egymásban és "köztük marad".
2016. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Persze, ha engem is visz meg a kölköket is!
2016. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Hát, biztos nem lennék halál nyugodt, sőt. Végigagyalnám az egészet, de nem tarthatom vissza és kell a szabadság neki. Elviekben. :D De szarul esne, jogtalan esne szerintem így.
2016. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne férne bele? Én is szoktam bulizni a barátnőimmel, nem vagyunk olyan "kavarós" társaság, akkor se, ha épp nincs párunk.

A barátomban pedig bízok, meg a haverjait is ismerem, nekik nem az a buli, hogy "cikizik" egymást, amiért nem csalják meg a nőjüket, de még akkor se tenne ilyet a párom, ha cikiznék.

Elég sz.r kapcsolat lehet, ahol halálra parázzák magukat ilyenkor az emberek. Egy kis egészséges féltékenység oké, az természetes, de rettegni, meg hisztizni szerintem nem normális..

2016. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Persze. A barátomnak nem kell más nő.
2016. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem a páromban nem bízom hanem a haverokban!
2016. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

"Nem a páromban nem bízom hanem a haverokban!"

Igen, mert a haverjai lekötözik, és erőszakkal ráültetnek egy prostit. Tök valószínű.

NEM LEHET belevinni a rosszba olyat, aki nem akarja.

2016. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Volt a barátnőm... eszembe se jutott semmi rossz.

Mire fel?

Ha hisztek, ha nem van egy olyan szintje az összetartozásnak, amihez egy kóbor numera nem ér fel.

2016. júl. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Sajnos az osszes haverja felre lep RENDSZERESEN. Rosszabbak mint a szinglik..

2016. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!