Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudnál a párodra, ha ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnál a párodra, ha ma elutazott volna külföldre nyaralni 1 hétig és egész nap nem írt volna egy szót se?

Figyelt kérdés
Ma utazott el külföldre a családjával nyaralni, jövőhét szerdán jön haza. Élőben rengeteget szoktunk beszélni de neki ez az internet/telefon téma nem megy, ott nagyon keveset szoktunk. Ennek ellenére tegnap este megkértem, hogy ma írjon amikor kiértek, csak hogy minden rendben van-e. Reggel indultak, 6 óra az út autóval úgyhogy délutánra már fix, hogy megérkeztek és egész nap semmit nem volt képes írni. Jogosan vagyok mérges? 2 hete jöttünk össze, minden nap találkozni szoktunk, 18 évesek vagyunk.
2016. júl. 6. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért pár szót igazán írhatna/telefonálhatna. Nem sértődék meg, de feljegyezném magamnak.
2016. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Inessential ***** válasza:
41%
NEM haragudnék.
2016. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a mobilnet, mobiltelefon, állandóan online lét ami már manapság létszükséglet, ez a párkapcsolatok rákfenéje....
2016. júl. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem haragudnék. Tudtad hova megy mikor érkezik meg kb. Sosem haragudtam ha a párom nem írt vissza csak egyszer mikor nem szólt hogy elutazik és két napig rágtam a körmöm miatta. De megbeszéltük és nincs gond.
2016. júl. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 hete vagytok együtt. Ha jót akarsz akkor nem hisztizel ilyen dolgokon...

Nem, nem haragudnék.

2016. júl. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se haragudnék, inkább ráírtam volna a becsült érkezés után, hogy rendben megérkeztek-e, meg minden oké-e. Tudd be annyinak, hogy feledékeny. Nem kell mindenen megsértődni!
2016. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Manapság már mindenhol van wifi. A minimum az lett volna, ha ír hogy megérkeztek.
2016. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyi, még 18 éves vagy, hadd áruljak el valamit: két hete jöttetek össze, hagyd már békén, ne szállj rá, ő is jobban fog értékelni téged, ha békén hagyod néha. 2 hét....basszus...gyerekek...
2016. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!