Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat nem engedik át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat nem engedik át egy hétig hozzám, de a haverjaival el mehet bulizni. El is ment aznap, mikor 3 hónaposak voltunk. Nem beszéltünk egész nap, még neten sem. Van okom kiakadni rá?

Figyelt kérdés
18/L (Ő 19/F)
2010. dec. 19. 12:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy terveztük, h együtt töltjük ezt a napot, az 1. és 2. havi fordulónkat is együtt töltöttük. Hetekig dolgoztam a 3 hónapos ajándékjával, amit aznap akartam odaadni neki, de így csúszik egy hetet.
2010. dec. 19. 12:26
 2/3 anonim ***** válasza:

19 éves és a szülei mondják meg h átmehet-e hozzád??? nem gáz ez egy picit? miért nem mész el vele te is bulizni? ha bulizni elengedik akkor megtudjátok oldani h hozzád jöjjön v találkozzatok nem?

amúgy meg sztem ne akadj ki, oldjátok meg a találkozót inkább.

2010. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én már eleve azon kiakadnék,hogy miért ők mondják meg neki,hogy átjöhet e hozzám.Másrészről meg ha elmehet bulizni,akkor találkozhattatok is volna és a szüleinek meg semmit nem kell tudniuk erről..Szóval ez egy nagy baromság,hogy nem egedik.Szerintem inkább csak haverokkal akart lenni.Korrektebb lett volna,ha ezt mondja neked.
2010. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!