Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha ezt mondaná nektek a barátotok: "ne feleselj vissza! "?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 00:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
14%
Ennyi sikered legyen te félkegyelmű. :)
2016. júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Valaki még a kérdésre? :D
2016. júl. 7. 01:09
 13/28 anonim ***** válasza:
11%
Megjött az anya tigris. :D
2016. júl. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
41%
Talán nem véletlenül pontoznak le.. Fasz.ságokat írsz, más kérdésnél is csak fogom a fejem.
2016. júl. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
Finoman és nőisen közölném vele, hogy nem az apám, úgyhogy nekem ne parancsolgasson! És igen, a gyereknek szokta mondani a szülő, hogy ne feleselj, ez egy párkapcsolatban nekem nagyon is alárendelt, mintha ő felettem állna és azt hinné irányíthat. Ha pedig többször is eljátssza ezt az apuka szerepet, kiraknam a szűrét nagyon hamar.
2016. júl. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Mivel nem a gyerekem, hogy pepótoljam a szülei hanygságát, általában nem mondok semmit, csak ráhagyom.
2016. júl. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem az alárendeltségről szól. Te gyerekesen viselkedtél, ő meg erre úgy szólt rád. Valóban nem szép, de nem gondolom hogy ez már alárendelt szerepet jelentene.
2016. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Igenis apu!


De azzal azért legyen tisztában, hogy nem az apapótlékot keresem, hanem a társat, úgyhogy ha még egy ilyen megnyilvánulás történik, akkor felőlem mehet amerre lát.


A párom is néha atyáskodó, és egy-két beszélgetés kellett, hogy ezt sikerüljön normális mederben tartani, de nem hiszem, hogy azonnali ok lenne a szakításra.

Ha nem érti, hogy ezzel neked mi bajod, és nem változtat, az viszont már igen.

2016. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kapcsolatfüggő.

Mi is mondunk egymásnak ilyeneket a párommal, meg olyat is hogyakurv*anyádat de persze csak viccből, így nem gondoljuk komolyan. Attól is függ milyen környezetben és hangnemben mondta.

Én személy szerint nem venném fel, de attól függ ti milyen kacsolatban vagytok.

2016. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én speciel kiröhögném :)
2016. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!