Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnatok, ha a baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok, ha a baratotok egy jo baratja ezt mondana?

Figyelt kérdés

A baratom egy jo baratja azt mondta, hogy meg mikor ismerkedtunk a baratommal, azt mondta neki a baratom, ogy vagyok en, meg egy masik csaj, de az flegma, meg nehez lenne felszedni. Ehhez ti mit szolnatok? Csak azert jott velem ossze, mert konnyebb volt felszedni mint a masik lanyt? (Szerintem mondjuk nem volt konnyu). Fel eve vagyunk egyutt. Megkerdeznetek errol a baratotokat is?

Elore is koszonom, es elnezest az ekezet hianya miatt.



2015. dec. 13. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem tökmindegy, hogy jöttetek össze? Van jelentősége? Vagy ettől te most kisebb vagy bárkinek is a szemében? Veled van? Jól megvagytok együtt? Mi a francot foglalkozol ilyen hülyeséggel? Bejöttél neki, és téged választott.
2015. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A párom amikor fel akart csípni először, akkor csak egy éjszakára kellettem volna. Biztos ez lett volna belőle.. Elhajtottam, aztán tepert utánam fél évig. (én még egy újramelegített kapcsolatban voltam) Azalatt az idő alatt próbálkozott másoknál is, volt akit meg is dugott.


És?! Velem van nem?! Együtt élünk, teljesen oda van értem. Bár én nem is voltam naiv, tudtam hogy nem én voltam egyetlen akink csapta a szelet.

2015. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a flegmasággal volt baj nem veled
2015. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendes barát ez na..
2015. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!