Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz hogy ha a barátotok elmondaná hogy egy eladói állásnál többre nem tart jónak titeket?

Figyelt kérdés
Beszélek 2 nyelven,jelenleg egyetemre járok. A jelenlegi életszínvonalamat a szüleim biztosítják. Erre mondta a barátom hogy magamtól egy eladó lehetnék maximum. Neki nagyon sok mindent megadtak a szülei(lakás,autó,egyetemi tanulmányok,magas életszínvonal egyszóval nálam 5x többet kapott)mégse tudja ugyanazt felmutatni mint a szülei...
2015. márc. 17. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
szájbavágnám :O szemét..
2015. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nevetnék rajta. :)
2015. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Interferencia ***** válasza:
Dobd ki, ha komolyan gondolja. Egyébként mit tanulsz?
2015. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már nem lenne a barátom...
2015. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked a rossz kell? Miért kell neked a rossz? Meddig akarod még ezt?
2015. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, mit gondolnak mások, én tudom, hogy mennyit érek. Ha nem tisztel annyira engem, mint én őt: LAPÁT!!!
2015. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

De nagyra van itt mindenki az önértékelésével. Inkább becsüld meg a párodat, hogy őszinte, és nem hazudja be neked azt, amire nem is vagy képes! Volt egy lány ismerősöm, aki hobbiból festett, aztán azt mondta neki a párja, hogy hatalmas tehetsége van a művészethez, érdemes lenne pályát váltania, mert a HR semmit se ér, át is iratkozott egy művészeti suliba, mert elhitte, és fél év után teljesen összeomlott, mert szembesült a valósággal, és az elvárásokkal. A kapcsolatuk pedig tönkre is ment, mert a párján vezette le a kudarcát a lány.

Lehet írkálni, hogy kamu, sajnos nem az. :(

2015. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ostoba vagy. A párja csak a véleményét mondta el, ami ugyebár nem szentírás. És aki két nyelven beszél és egyetemre jár azért az nem csak bolti eladónak való. A pasija meg akarta sérteni. Remélem van annyira öntudatos, hogy nem hagyja. Különben máris lábtörlő státuszba kerül a pasinál.
2015. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam bolti eladóként (már nem szerencsére), de engem tuti vérig sértene... :D Tudom, milyen emberek és milyen szinten tudnak lenne a boltokban. Persze, tisztelet a kivételnek.


Én beszélnék vele erről, hogy mégis ezt mire alapozza. Aki két nyelvet beszél és felvettek egy egyetemre, az azért messze jobb állapotban van, mint egy átlagos bolti eladó.


Beszélj vele, de légy résen, ha ő valóban ilyen az élet más területein is, és hajlamos mások kritizálására, akkor érdemes lehet megfontolnod, hogy vele maradsz-e vagy sem. Nekem kis híján az életem tette tönkre a volt barátom, aki ilyen "véleményeket" és "tanácsokat" mondott pár naponta. :(

2015. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!