Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lehetséges, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lehetséges, hogy tényleg megváltozzon valaki ilyen szempontból?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, párom 20 éves. Az a helyzet, hogy engem nagyon zavar 1-2 dolog a múltjával kapcsolatban..

Ott kezdődött minden, hogy chaten elkezdtünk beszélgetni, aztán találkozgattunk, eddig minden oké. Aztán megismertem pár embert akivel jóba van, s olyanokat is akikkel nem természetesen.. mint kiderült sok csajt fűzött régen -bár ezt tagadta többször is- mikor láttam, hogy az egyik 13 éves kiscsajnak olyanokat írogatott anno, hogy lehet megdgná. És nem csak neki...

kb. az összes lány ismerősének írogatott olyasmiket, hogy megnézné meztelenül stb... ezt is tagadja, pedig szerintem csak nem emlékszik rá..:D bár nem volt régen szóval nem értem... (1 éve se, akkor még nem jártunk)

Végezetül annyi, hogy amikor összejöttünk még szűz volt és nyilvános oldalon gyakran írogatott olyat, ami ezt megakarta cáfolni...

és ezek miatt néha rohadt égőnek érzem... olyanokkal is tömték a fejem, hogy neki bárki megtenné. Mert mindenkire rácuppant..bár egyikkel sem történt semmi azt mondta..mégis zavar. Mit csináljak ez ellen?



2016. júl. 7. 01:09
 1/8 A kérdező kommentje:

annyit kihagytam, hogy nekem már teljesen más arcát mutatja, nem beszél azokkal a lányokkal hónapok óta. Viszont olyan ez, mintha egy embert kicseréltek volna..

tipikus hormontúltengés, minden csaj az esete, flörtöl mindenkivel, célozgat perverz dolgokra stb... ilyen volt, bár ő ezt úgy adta be, hogy csak barátkozott...xD

2016. júl. 7. 01:13
 2/8 anonim ***** válasza:

most úgy őszintén nem értem mi is az aggódás forrása..

ha az hogy ő megdugna pár csajt akkor hülyeség miatt aggódsz, férfi és abban a korban van amikor ez természetes

a párkapcsolatban vannak problémák ezek miatt??? ha nem akkor a kis fejecskédben léteznek azok, félek megkérdezni honnan tudsz róla ennyi mindent, neked biztos makulátlan a múltad, na mind1

ha ennyire zavar ilyen kis szarság akkor rád bízom

2016. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én is tudom ez egy kis szarság..:D de van pár rosszakaró, akik ezzel teletömték a fejem, és valahol kikellett üríteni egy részét:D
2016. júl. 7. 01:18
 4/8 anonim ***** válasza:

értem, rémelem segített mert ilyeneken gondolkodni egy (remélem) boldog párkapcsolatban nagyon rossz, megöli a hangulatot

próbáld túl tenni magad ezeken mert ezek alap dolgok, senkinek nem lenne senkije ha minden lány azon idegeskedne hogy a kiszemeltje hány lánnyal beszélt előtte

ez kicsit rossz érzéssel tölt el bevallom, olyan teljes kisajátítás érzése van, még a múltban is csak mgad akarod látni


bocsi ha nem írok a legszebb szavakat és nem használom a legjobb oldalam, de rengeteg idegeskedést okoztak a lányok az életemben és negatívba csúsztam át a nemről való véleményemet illetően


de így is remélem segítettem

2016. júl. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, de a kulcsszavaknál található információval egyetértek.
2016. júl. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
segítettél. :) köszi a kemény őszinteséget, most pont erre volt szükségem, hogy összeszedjem magam
2016. júl. 7. 01:27
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
akinek 19 évesen szexuálisan vonzó egy 13 éves lány, arra inkább nem is mondok semmit. De boldog lehetsz hogy egy pedo szűz veled vesztette el :DD Ha téged ez nem zavar, akkor meg ne foglalkozz vele. Nem változik meg az ilyen ember hogy a kérdésedre válaszoljak, de mint tudjuk minden zakkantnak fog gyereke születni, ha más nem, majd te megszülöd :)
2016. júl. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat, nem vagyok rosszakaro de az ilyennel csak rossz tapasztalatom van.

Az en exem is ilyen volt, aztan megismert es utana mar nem beszelt ilyen stilusban masokkal, nagyon szeretett, nagyon boldog voltam :)

Aztan kiderult hogy csak letrehozott egy kamuprofilt ahol mindenkinek udvarol. A "mindig is tetszettel nekem"-tol egeszen odaaig hogy 13 evesektol kunyeralt kepeket es vissza is kuldott. (20 eves srac, erotikus tartalmu...)

Meg meg ennel is gerinctelenebb dolgok.

Persze ez semmit sem jelent a te helyzetedre nezve, csak azt mondom, hogy te ismered. Senki sem ugyanolyan, siman megvaltozhat. De ha tortenik valami "baki" akkor inkabb az osztoneidre hallgass es ne probalj mindent megmagyarazni mert kesobb csak rosszabb lesz.

2016. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!