Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavarna ha állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna ha állandóan barátnőtök fizetne mindent?

Figyelt kérdés
Én nagyon alacsony jövedelemmel rendelkezek a barátnőm egy jól menő cégnél van. Így mindig ő akar fizetni, semmit nem enged meg nekem. Kicsit rossz érzés, hogy szinte ő tart el.
2016. júl. 7. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Fizessen csak.
2016. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki sokkal jobban megy akkor normális, hogy ő fizet. Fordított helyzetben nem szokott problémázni senki.

Annyit megtehetsz azért, hogy megleped ajándékokkal amennyire pénzedből futja. Biztos örülne néha 1 szál virágnak vagy valami apróságnak teljesen váratlanul.

2016. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Ez a felállás tartósan okozhat problémákat a kapcsolatban, mert rossz érzéseket kelt.
2016. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2


Az is elég, ha szedsz párat (valakinek) a kert(jé)ből. 0 FT, de a hatás ugyanaz!

2016. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

#3


De az nem amikor mindent a férfi fizet? Vagy akkor az "tök normális", de fordítva nem? Hogy is van ez? Le az '50-es évek előtti avítt gondolkodással.

2016. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem maradhat így tartósan. Az biztos, h a csajnak már most elege van az egészből, csak épp van annyira kulturált, h nem teszi szóvá, mert megérti a helyzetedet. Kérdés, h akarja-e ezt a felállást tartósan.


Két kimenetel van:


1. Szakít veled valami kitalált indokra hivatkozva. Nincs meg a kémia,stb,. ismeritek már ezeket.


2. Gyorsan szerzel valami rendes munkát, mai közel annyit fizet, mint az ő állása, vagy ha nem is annyit, de legalább versenyképes és te is be tudsz szállni vele a fizetnivalókba.

2016. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Ez csak azért probléma, mert neked problémát jelent Láthatóan zavar, és ez problémákhoz fog vezetni.


Egyébként én abszolút nem támogatom az anyagilag ennyire egyoldalú kapcsolatot. Ha a kapcsolat nem üzleti megegyezésen alapul (tehát nem konkrét támogatáson alapul), hanem érzelmeken, akkor totál elfogadhatatlan - szerintem - ha csak az egyik fél fizet mindig, mégpedig azért, mert sanszos, hogy előbb-utóbb valakiből kibukik, hogy neki ez így kellemetlen (meg mert két félről van szó, mind a kettőnek illik kényeztetni és támogatni a párját). Nekem is volt nálam gazdagabb pasim, mégis volt, hogy én fizettem neki ezt azt.

A tehetősebb félnek el kellene fogadni, ha a másik akar fizetni, egy idő után ez már abszolút nem nagyvonalú tett, hanem idegesítő és dehumanizáló.

2016. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy ez neked probléma, attól megnyugszol.

Ha te keresnél sokkal többet, te számolgatnád a különbséget?

Én biztosan nem, őt szeretem, nem a fizetését.

Az annyi, amennyi - nyilván jobb lenne, hogy több volna.

2016. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!