Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége lett a kapcsolatunknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett a kapcsolatunknak, nem bírom! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Párommal együtt voltunk közel egy évig. Sajnos vége lett, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Olyan jól megvoltunk, bármit megtettünk egymásért. Vége lett, de nem tudom elfelejteni, mindig előtör belőlem.

Ha ennek vége lehetett, akkor bárminek vége lehet, nem bízok már abban, hogy lehetséges új szerelem. Ő mindent megtett értem, és viszont, szó szerint. De ha ennek vége, akkor miben bízhatok?


2010. ápr. 14. 23:24
 1/5 A kérdező kommentje:
kimaradt: 20F
2010. ápr. 14. 23:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem próbállak vigasztalni,mert tudom,hgy úgy sem tudnálak.Legyél nagyon kedves a barátnőddel,meg udvarias,és beszélgess jól el vele,hogy biztos ő is ezt akarja-e..Én a helyedben ezt tenném.És ha mégsem jöttök újra össze,akkor ne feledd,ogy sok hal úszkál még a tengerben.Most úgy érzed hogy belehalsz,ha nem lehetsz mindig vele,de előbb-utóbb jön majd egy másik lány,aki legalább ennyire megdobogtatja majd a szíved.Csak addig éld túl valahogy,és fel a fejjel.

Szintén 20/F

2010. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt nem írtad, hogy miért lett vége, pedig sztem ez is fontos lenne. Én is hasonló helyzetben voltam, csak én 3 év után szakítottam a párommal. Nehéz elfelejteni és tovább lépni, de neked is sikerülni fog. Elcsépelt, de az idő fog segíteni. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom. A bizalmat meg úgyis visszanyered, ha találsz majd valaki mást.
2010. ápr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 enzo. válasza:

Hát erre nagyon egyszerű dolgot tudok mondani neked amit már sokaknak elmondtam,fiatal vagy 20 éves és szabad,sok lány van aki még rád vár hidd el.Sok jó és rossz is vár még rád.C'est la vie..


24/F

2010. ápr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. ápr. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!