Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás nők! Jarnatok taxi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nők! Jarnatok taxi sofőrrel?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Én soha nem a papír/munka/fizetés alapján választottam, kövezzetek meg, ilyen régimódi vagyok :(
2016. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Diplomám is van és sofőr férjem is.
2016. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy modell kinézetű taxist, vele igen :)
2016. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én diplomás munkanélküli nőként simán összejönnék taxissal. Neki legalább van munkája és jogosítványa, nekem már ezek is az álom kategóriába esnek.
2016. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés arra vonatkozik, hogy ki mennyit keres, megkockáztatom hogy egy taxis jóval többet keres mint egy diplomás irodista.

Egyénként nem függ attól hogy mit dolgozik a másik, kérdező, neked igen?

2016. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Extrém esetben elképzelhető, de nem tartom valószínűnek. Olyannal ki van zárva, aki nem írja egybe, hogy taxisofőr.
2016. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két diplomám van de az egyiket tombolán nyertem annyira nem érdekelt mit tanulok.

Mondjuk a taxisofőrök megérik a pénzüket, sokat dolgoznak éjjel,szerintem nem minden nő a pénztárcáját veszi elő ha fizetni akar a fuvar végén...

De a válaszom igen. Ez nem befolyásoló tényező....

2016. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem vagyok előítéletes, csak nekem a taxisokkal eddig rossz tapasztalataim voltak, egy normálissal se sikerült még találkoznom. Meg nem nagyon bírnám, hogy sokat éjszakázik.
2016. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan társat szeretnék, akinek hozzám hasonlóan 8/10-16/18-ig tart a munkaideje.
2016. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem jarnek vele mert a munkaja miatt alig tudnank egyutt tolteni idot.
2016. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!