Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért az olyan pasikba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért az olyan pasikba vagytok szerelmesek akik megaláznak, megcsalnak, kevésbé törődnek veletek vagy elérhetetlenek?

Figyelt kérdés
Úgyvettem észre aki igazán szeret,tisztel azok meg belőletek nem váltanak ki komoly érzelmet...azokat meg ti nem becsülitek.
2016. júl. 10. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Te még sosem szerettél bele olyanba aki nem érdemelte meg a figyelmedet?
2016. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Persze, és csak boldogtalan, szerelmi bánattól szenvedő szinglik élnek a földön.

Ja nem, mégsem...


Természetesen ha a csajok le se xarnak, az csak azért van, mert túl jó a belsőd.

2016. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Ezt minden nap megkerdezi valaki.


Azt hiszed hogy a lanyoknak megerto, tisztelettudo uriemberre van szukseguk. Valojaban a tobbsegnek egy dominans fszfejre aki mellett kezdetben bizontsagban erzi magat es imponalni neki hogy latszolag a tarsadalom csucsan all az ember.


Amikor rajonnek hogy ezek az emberek csak megjatszak a magabiztossagot es lazado kis kamaszok akiknek a no csak egy punci meg egy par mell, akkor meg a siras.

2016. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem szereti ha megcsaljak, megalazzak, nem tudom honnan veszed ezt a hulyeseget. Es nem minden rosszfiu ilyen ez csak egy durva altalanosotas, igenis az a jo ha a pasi hatarozott, tokos. De a csendes, felenk pasik sem tisztelik a noket, eleg csak megnezni az itteni nogyulolo irasokat amiket ezek az emberek irnak. A 30 eves szuz romamtikus fusztralt sracok az igazi nogyulolok.
2016. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most zúgtam bele először egy olyan pasiba, aki nagyon rendes, és figyelmes velem. De ennek az az oka, hogy megfogott a személyiségével. Nem azzal, hogy kedves és aranyos, hanem a többi tulajdonságával, és ezt rengeteg pasi keveri!! Egyáltalán nem unalmas srác, nagyon érdekeseket mesél mindig, és nagyon vicces. :)
2016. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem vagyok beléjük szerelmes.


Azért mert valaki tisztel meg szeret engem, még nem kötelességem járni vele szerintem. Nyugodtan eldönthetem, kivel randizok, ha meg esetleg megütöm a bokám, az meg az én bajom, nem a tiéd.

2016. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!