Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízható az a férfi aki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízható az a férfi aki egy teljesen idegen nővel chaten megosztja élete történetét és szivecskéket és rózsás idézeteket küld neki? Hozzáteszem már nem fiatalokról van szó! Közel 50 évesek!

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik a megbízhatóság. Mit veszít azzal, ha mesél az életéről egy másik embernek?
2016. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az, viszont gorcsos, unalmas, nyalas, nekem nem kene.
2016. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megbìzható senki virtuálisan.

Saját tapasztalat..lelkileg is veszélyes belemenni ilyen kapcsolatokba.. nem tudhatod majd mi sűl ki belőle ha idegeneknek megnyìlsz.

2016. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szivecskés képek küldése 5 perces eltérésekkel az is belefér? 16 éves kapcsolatban él a férfi!☺
2016. júl. 10. 12:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez megbocsátható?😱
2016. júl. 10. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!