Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti el hinnétek a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el hinnétek a párotoknak?

Figyelt kérdés

Páromat megtaláltam egy pàrkeresőn. Amíg távol voltam csajokkal snap chattelt és ezért néztem fel párkeresőre is, nem kellett sokat keresgélnem. A kép róla nagyon régi, akkor még nem ismertük egymást. Azt mondta nem emlékezett rá hogy fent van és először meggyanusított hogy biztos én regisztráltam. Azt mondta nem tud belépni és így törölni sem tudja, mert nem emlékszik sem a felhasználó névre, sem a jelszóra, sem az akkor regisztrált e-mail-re.

Ti ezt elhinnétek neki????

Nincs jele hogy megcsalna egyébként, kimutatja hogy szeret, együtt élünk.

Sajnos 1.5-2 éve aláásta a bizalmamat, úgyhogy azóta a legkisebb jelet is megbizsgálom és igyekszem hallgatni a megérzéseimre, ami most semmi bíztatót nem sugall. Persze lehet én vagyok túl gyanakvó.

Köszi a válaszokat előre is.


2016. júl. 10. 11:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Csak egy kérdés:. Ha boldog vagy vele, melyik a jobb? Ha tudsz róla hogy megcsalt, vagy ha nem? :)
2016. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom első! Neked csak az a kikötésed a pároddal szemben, hogy nyugodtan csaljon csak ne mondja el? Boldog életed lehet ilyen alacsony léccel.
2016. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Minden társkeresőnél van már olyan a profiloldalakon, hogy pontosan melyik nap regisztrált és mikor lépett be a napokban ;)
2016. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
csodás kapcsolat lehet úgy élni valakivel.. már 2 éve, hogy nem tudsz megbízni benne és azt se hiszed el, amit kérdez...
2016. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Én megnézném, hogy mikor töltötte fel a képet vagy mikor regisztrált.

Bár azt elég érdekesnek tartom, hogy először azzal vádolt, hogy te regisztráltattad (még is miért tennél ilyet?) utána meg már teljesen beismeri, hogy ő volt (hisz mondta, hogy elfelejtette a jelszavat...stb.). + az is rádob egy lapáttal hogy ~2 éve nem tudsz benne teljesen megbízni. Miért nem? Mit tett?

Ha nagyon nem hiszel neki és van annyi szabadidöd regisztrálj kamu névvel és írj rá.

2016. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A Zoosk-on van fent. Sajnos nem lehet látni mikor volt fent utoljára, de én felregisztráltam valaki màsként, küldtem neki üzit és azt látni, hogy még nem olvasta el, pedig már hónapokkal ezelőtt küldtem. Amiért elvesztettem a bizalmat, az nem megcsalás végett volt. Megbocsàjtottam ugyan, de sajnos még nem léptem túl teljesen. Ma már nem ellenőrizgetem a telóját meg ilyenek, szóval javult sokat a helyzet, csak időnként eszembe jutnak dolgok, mint ahogy most is.
2016. júl. 10. 12:07
 7/23 omba ***** válasza:
82%

Én mindent elhiszek a páromnak. Be is b_szna, ha nem.


nekem is van hasonló élményem ezzel az elfelejtett jelszóval, töröltem azt a mailcímet, ahova esetleg érkezne róla értesítés, de hát több év után ez nem nagyon valószínű.


De nem értem a kérdést, hogy jobban belegondolok.

Ha nincs jelszava, akkor hogyan csetelt ott?

Ha nem ott csetelt, akkor honnan tudtad, melyik társkeresőre lépjél be?

2016. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Régen mielőtt összejöttünk nagyon csajozós volt. A kapcsolatunk elején összevesztünk és utána találkozott párszor az exével akivel 3 hónapig voltak együtt és inkább szexpartnerek voltak. Utána rendszeresen elolvastam az üzeneteit amiben a csaj könyörgött neki hogy dugja meg. A párom meg azt írta nem, mert szeret engem, de emellett panaszkodott is. Hónapokig ment az írogatás, végül számot cserélt. Emellett sokszor éreztem magam megalázva különböző szituációk miatt. Tudom hogy akkor kellett volna szakítani, de nagyon nehéz időszakomat éltem egyedül, a körülmények ellenére is, csak ő volt nekem és ragaszkodtam hozzá.
2016. júl. 10. 12:14
 9/23 A kérdező kommentje:

Bocsi de inkabb ekezet nelkul irok...szoval kivalasztottam a google-rol a 10 legismertebb tarskeresot, elkezdtem felregisztralni es rakerestem. A harmadik tarskereson talaltam meg.

A snap chatet onnan tudom hogy az app a telojan volt. Megneztem a google-on mi az, es megkertem paromat lepjen be. Nem tette. Leultem melle es szepen jelszo emlekeztetot kertem. Igy leptem be snap chat-be amig o mellettem fekudt az agyban. Tudta mit csinalok.

2016. júl. 10. 12:19
 10/23 A kérdező kommentje:
Azt azert leszogeznem, ha megcsalt volna, nem lennek vele, vagyis ha rajovok persze. Es mar mondtam neki, hogy nincs tobb dobasa, ha valami egesz kis dolog kiderul, azonnal lepek, barmennyire szeretem is. Ez a kerdes honapokkal ezelott lett volna esedekes, de most kezdtem megint agyalni rajta.
2016. júl. 10. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!