Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírja ezt a hisztit elviselni sok férfi? A jó külsőért mindent?

Figyelt kérdés
Ma utaztam egy buszon és előttem ült egy pár. A lány tényleg csinos volt a férfi nem annyira. De borzalmas idegesítő volt. Mindenen nyávogott hisztizett. Üljünk ide, nee oda, hagyjál, próbálta átölelni erre mondta hogy neeem.... Bármi volt csak hisztizett rajta. Nekem kb. 10 perc után elegem lett olyan idegesítő volt hogy majd meg őrültem. Ezt hogy lehet bírni férfi társaim? Én inkább kapcsolat nélkül élném le az életem mint hogy egy ilyen lánnyal legyek
2016. júl. 11. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Így kívülről nem tudhatod, tényleg ok nélkül hisztizik-e, vagy a férfi is keményen megdolgozott azért, hogy felidegesítse.
2016. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Tudni kell kezelni az iylen női hisztiket, ennyi. Vagy rögtön a legelején le kell szerelni, férfi módjára, csak erre a legtöbben nem képesek.
2016. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Nyilván ennél az esetnél nem ismerek konkrét dolgokat csak általánosságban kérdezem ez csak egy szemléltető példa akart lenni
2016. júl. 11. 17:35
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az a pasi dolga és nem a tiéd. Leszálltál a buszról és megszabadultál a csajtól, ennyi.

Nem kell ilyen lánnyal járnod, nem is értem mi a problémád...

Ha nincs problémád akkor generálsz magadnak?

2016. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a legtöbb nem-éppen-jóképű férfi igen nehezen talál magának párt, ezért értelemszerűen sokat elviselnek a párjuktól, mert nincs más lehetőségük.
2016. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 attól még nem kell hogy elviselje, vagy pont akkor járt jól mind két fél, ha a férfi ura a helyzetnek, a nő pedig nem húzza fel magát, mert el van viccelve a dolog.
2016. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És ez hogy függ össze azzal, hogy a nő csinos volt?
2016. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
A jó csajok majdnem mindannyian ilyenek. "Mivel szép nő vagyok, érezd magad megtisztelve, hogy a barátom lehetsz." Nagyjából így gondolkodnak. Szánalom!
2016. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
#8 Tévedés. ;)
2016. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
A pasik majdnem mindannyian ilyenek. "Mivel jóképű vagyok, érezd magad megtisztelve, hogy a barátnőm lehetsz." Nagyjából így gondolkodnak. Szánalom!
2016. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!