Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők nem bírják elviselni azt, ha a férfiak egyszerre több kapcsolatot is folytatnak mással, miközben a nő maga is több férfival kavar?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Ez így sántít.

Troll-e vagy?

Esetleg csak élvezed, ha ütnek?

2016. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Mert ez egy feminista világ, ahol a nőknek mindent szabad, a férfiaknak semmit.
2016. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem trollkodás.

A nők akikkel viszonyt folytatok, velem párhuzamosan másokkal is csinálják, de erősen érzem rajtuk, hogy féltékenykednek, birtokolni akarnak még a távollétemben is, és basáskodni akarnak felettem érzelmileg.

2016. márc. 23. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Oké, akkor csak durciznak. Ez nem szokatlan a nőktől, de sztem neked sem lehet olyan nagy újdonság :)

A nők nem a logikájukkal nyűgöznek le minket és így hiába diktálná a logika, hogy senkinek nem lehetnek elvárásai a másik felé a kizárólagosságot illetően, hiszen az nem volt megbeszélve.

2016. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát kérdezd tőlük.
2016. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
Elnézik a pasijukak e aggódj, sőt kihúzzák magukat hogy háh az én palimra hajt minden csaj. Még a néha-néha előforduló diszkrét mgcsaládok felett is szemet hunynak. Inkább osztják meg a csokitortát másokkal, minthogy egyedül kelljen a lencselevest mind megenni.
2016. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emberfuggo, nem pedig nemfuggo
2016. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha benyomod nekik a szokásos sablon pasi dumát, hogy "Jaj drágám, nekem te vagy az egyetlen, más nőre soha rá nem néznék" akkor jogosan haragszanak, mivel hülyének nézed őket.

Viszont ha a kapcsolatotok elején kikötöttétek a feltételeket, hogy mit szabad, és mit nem, de ezután is problémáznak a dolog miatt, akkor nyilván nincs igazuk.


Ebben az esetben legközelebb válassz normálisabban párt, és tanulva az esetből beszéljétek meg a kapcsolat elején az ilyeneket.

2016. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi nekem nem számít kapcsolatnak.Swinger klubba esetleg megfelelő felállás lehetne.Tudomásom szerint ott is ez a mindenki mindenkivel kefélés megy..És igen, én nem bírnám elviselni, mivel sosem tettem (tennék) ilyet.A gusztus, a késztetés nincs meg hozzá.Nekem egy férfi is elég, nincs szükségem másokra, ahogy arra sem, hogy az a bizonyos férfi másokba is dugdossa mellettem a nemes szervét.Igen finnyás vagyok, ezt vállalom mindig mindenki előtt.És a mosakodás nem öli meg a tudatomban azt a képet, hogy a férfi előttem 1 nappal, esetleg 2 órával, kibe is dugta..

N/41

2016. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 P83 ***** válasza:

Azért mert a nők többsége önző és valamiért az a kép alakult ki bennük,h nekik mindig több joguk van mindenhez,mint egy férfinak.


A másik dolog,hogy egy nő az egója miatt nehezen fogadja azt el,ha egy férfinak nem ő az egyetlen, még akkor sem, ha neki sem csak egy férfi van az életében, úgy gondolja,h neki szabad és több szabadság jár..

2016. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!