Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gyereket akaró nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyereket akaró nőnél eljön az a kor amikor már tényleg mindegy csak hűséges megbízható legyen és gyereket akarjon a férfi?

Figyelt kérdés
Ha egy nő gyereket szeretne nagyon akkor eljön e azaz idő nála hogy már nem számít a külső egzisztencia sőt még vonzalomnak sem kell lennie csak legyen megbízható és gyereket akarjon. Mikor jön el az a kor 38 40 évesen vagy fiatalabb korban vagy idősebb korban vagy soha.
2016. júl. 12. 06:55
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
56%
Vannak ilyen nő ismerőseim, de azok szimplán baráti alapon vagy az általuk kiszemelt férfival teherbe ejtették magukat és babáznak egyedül.
2016. júl. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyénileg változó.

Én például egyáltalán nem akarok gyereket csak akkor HA találok olyan párt, aki mellette jó apa is lenne és akar gyereket.

A legtöbb nőnél nincsenek meg az optimális feltételek, csak úgy belevágnak, mert kell és kész.

De az ilyen nők általában nem jutnak el addig, mint ami a kérdésben szerepel, mert sokkal előbb megoldják. Mondjuk van egy párjuk, aki nyíltan nem akar még gyereket, de csodák csodájára becsúszik "gyógyszer mellett".

Maximum olyanról tudom ezt elképzelni, aki sosem talál magának pasit, de ahhoz elég csúnyának vagy kibírhatatlannak kell lenni már.

2016. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos a legtöbb nőnél (és ez igaz a férfiakra is) eljön. Itt csesznek ki a gyerekkel. Egy olyan környezetben fog felnőni ahol egy totálisan elcseszett családképet lát majd. Apakép anyakép kialakul csak éppen szarul. Ha szerencsés a gyerek, a szülők mihamarabb elválnak, ha nem, gyökeresen berögződnek a rossz, elcseszett minták, és a gyerek/gyerekek majd csodálkoznak, hogy miért nem kellenek senkinek/miért csődöl be mindegyik kapcsolatuk, nem fogják érteni a nőket, igazi béták lesznek, ha szerencséjük van, csak a nőknék/férfiaknál.


Pont így jártam annak idején, 5 évembe telt mire kigyepáltam a rossz berögződéseket magamból, meg egyáltalán, mire rájöttem külső segítséggel, mi a probléma forrása. Azóta másoknak próbálok segíteni.


33F

2016. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te abban reménykedsz, hogy egy ilyen egy idő után megtalál. Ne tedd. Az ilyeneket messziről kerülni kell!
2016. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ennyire görcsösen gyereket akaró nő nem normális.

És többnyire nem is alkalmas kapcsolatra, azért maradt szingli.

Az egyik fajta kivágja a pasit, amint megtette kötelességét. Mondjuk úgy a gyerek két éves kora körül.

A másik fajta már az se biztos, hogy a megbízható pasitól esik teherbe... de a "jobb a semminél" mellett nem fog lehorgonyozni, keresi az utódját. Addig meg van aki eltartja a gyereket.

2016. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam soha. Nincsenek ilyen függőségeim.
2016. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!