Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve vagyunk együtt, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve vagyunk együtt, de nem tudom ő e az igazi. Ha arra gondolok, hogy nincs, hiányozna és tudom, h nem találnék mást, aki ennyire megbízható, rendes stb. Viszont már most olyanok vagyunk mint a 30 éves házasok. Mi legyen? 28/N

Figyelt kérdés
Sok rosszat elkövettem ellene, ő mindvégig kitartott mellettem, szeretném jóvátenni,úgy érzem addig nem tudnám elhagyni, míg vissza nem adom a sok jót amit kaptam. Ha egyszer vége, nem szeretném hogy úgy emlékezzen rám,mint egy szemét nőre.Helyze hozhatom még? Ill. hogy tudnám ugyanolyan szerelemmel szeretni mint az elején? Nem tudom mi legyen, nem tudok vele szakítani,félek,hogy megbánnám és nem lesz visszaút....pedig úgy érzem,nem ő az igazi
2016. júl. 12. 19:06
 1/8 A kérdező kommentje:
és beleőrülnék ha elhagynám és megtudnám hogy mással van. Mással boldog lenne,amilyen velem nem tudott, mert nem viszonoztam amit ő ad nekem, pedig szeretném!!
2016. júl. 12. 19:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig is van jobb szebb, de most mi a bajod a jelenlegivel?
2016. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan? semmi..csak nem vagyok szerelmes,voltam már tudom milyen. most nem vagyok,és ez hiányzik. Úgy élünk 4 után mintha 100 éve együtt lennénk...oké, ha majd lennének gyerekek , felnőtt gyerekek! akkorra ez már tökéletes nyugdíjas élet volna,de nem most....
2016. júl. 12. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

A szerelem elmúlik. Ha emiatt dobnád, és keresnél valaki mást, a következő kapcsolatodban is el fog múlni. Kb. 2-3 évig tart. Egyes kutatások szerint. Kérdés: mi marad utána? Szeretni lehet a másikat szerelem nélkül is. Ez már az én döntésemen is múlik, hogy akarom-e szeretni a másikat betegségben-egészségben, gazdagságban-szegénységben, az élet viharai közepette.

Szerintem baromság egy múló érzés miatt, amit szerelemnek neveznek, váltogatni a párkapcsolatot. De a döntés a te kezwdben van. A te életed.

2016. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak ez már rég elmúlt..szeretem, megszokás van. Akkor úgy írom,hogy nem tudnám elképzelni a jövőmet vele. Hogy hozzá menjek,hogy gyerekünk legyen..
2016. júl. 12. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor mi tart vissza? az önzőség, hogy ő mennyire szeret téged?
2016. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan nem szereted őt, csak egy langyos víz az egész.


"tudom, nem találnék mást, aki ennyire megbízható, rendes stb"


Neked ő csak ezért kell, nem azért mert szereted őt. A szakítás lenne a legjobb és legtisztességesebb megoldás. Jobb lenne neked is, és ő is jobban járna. Nem jó hazugságban élni.

Úgy érzed nem ő az igazi, és az érzéseid is ezt igazolják. Legyél gerinces és szakíts vele. Most lehet, hogy szar lesz neki, de később talál majd magának olyat aki valóban szereti, és nem kényelemből van vele, mert neked gyakorlatilag ezért kell, kényelmes a kapcsolat. Megszoktad, de nem érzelmi alapú.


Az meg egy hülyeség, hogy a szerelem 2-3 év alatt elmúlik. Ha elmúlt , akkor az soha a büdös életben nem volt igazi szerelem. Fellángolás volt.

2016. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi 6 éve vagyunk együtt párommal, és még mindig ugyanúgy szeretjük egymást, mint a kapcsolatunk legelején... Szerintem ne pazaroljátok egymás idejét, mindketten megérdemlitek, hogy megtaláljátok az igazit.:)
2016. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!