Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan hozta rendbe az ellaposodott parkapcsolatat? Kezdek belefaradni.

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt a parommal, 2,5 eve egyutt is elunk. Mindig azt hittem, hogy minden tok szuper, rengeteg dolgot kibirtunk, aztan most valahogy beutott a krach, es minden borzaszto. A legnagyobb gond, hogy csak en erzem igy, a parom nem, o azt gondolja minden rendben van. Csak sajnos hiaba, ha nekem ez igy nem jo:(

Tobb problemam is van, amik igazabol viszonylag allandoak, csak talan most csucsosodtak ki.

Talan a legfontosabb a kommunikacio. Rengeteget dumalok elismerem, szeretek beszelgetni, a parom meg tipikusan olyan "akkor szolalok meg ha mondanivalom van" tipus. Ami nem is baj, de mostanra mar ott tartunk, hogy o ket szoval lezarja a "milyen volt a napod?" temat, majd ha vissza is kerdez, nem hallgat meg. Mintha nem hallana amit mondok, nem reagal, es ha kozben kerdezek valamit az sem hallja meg, es nem is valaszol. Nagyon banto.

Tobbszor probaltam mar beszelni vele arrol is, hogy nekem ez igy most nem jo, de nem igazan kivancsi a reszletekre, igy sajnos sosem jutunk a vegere.

A masik a szex. Velem is vannak gondok, eleg gatlasos vagyok, mellette nem is vagyok igazan rahangolodva, miutan ugye lelkileg nem vagyunk egy sikon, de ha van is szex, mindig ugyanaz a forgatokonyv. Oral nincs, en amugy szivesen csinalnam, de neki eszebe sem jut, es minekutan en sem vagyok altalaban hangulatban, raadasul meguntam a viszonzatlansagot, nekem sincs kedvem hozza.

Igazabol ebbol a ket alap problemabol szarmazik minden feszultseg, en "hidegebb", tavolsagtartobb vagyok, o meg nem tesz semmit mert eszre sem veszi.

Mindezek mellett persze van szamtalan jo tulajdonsaga, nyilvan itt most a problemakat emeltem ki. Sokszor osszebujunk, de sajnos bennem mar nem valt ki olyan erzest, mint regen.

Szeretnem, ha megoldodna, de sajnos egyedul keves vagyok ehhez. Biztos vagyok benne, hogy nem az en pasim az egyetlen ilyen birka, erdekelne mas nok hogy oldottak ezt meg:)

Ha leulunk beszelgetni sajnos nem jutunk semmire, mert nem erti mirol beszelek, a vegere meg altalaban olyan elkeseredett vagyok, hogy elsirom magam, amirol tudom persze, hogy nem jo, es tartom is magam ameddig tudom, de elofordul. Ilyenkor o vigasztal, en meg inkabb hagyom a fenebe az egeszet.

Nagyon remelem, hogy valaki tud segiteni, mert mar otletem sincs, hogy mit mondjak, mit csinaljak, mi az amit meg nem probaltam:(

Koszonom szepen a valaszokat elore is.


2016. júl. 12. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:

olvass utána az 5 szeretetnyelvnek


Gary Chapman: A szerelem pszichológiája (vagy az Egymásra hangolva, szinte 1:1-ben ugyanaz)


23F

2016. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, olvastam:) sok vitan segitett ez at minket, mert nekem fontosak voltak a bokok, o meg nem ertette minek. Szoval hasznos volt, viszont ez a beszelgetes dolog szerintem mar olyan szinten van, hogy nem lehet a szeretetnyelvekre "fogni".
2016. júl. 12. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:

és ő olvasta? megbeszéltétek?


23F

2016. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem olvasta, csak meseltem neki rola, aztan valahogy igy sikerult kompromisszumra jutni a dolgokban, atlattuk a masiknak miert fontosak.

Persze mostanra (gondolom) az o erdeklodese is alabbhagyott, mikozben mondja folyton hogy szeret, ugy erzem, ennek ellenere csak olyan dolgokat tesz meg, amik neki meg kenyelmesek. Nem hoz aldozatot, pedig ahhoz, hogy mukodjon a kapcsolatunk, mindkettonknek kene bele energiat tenni.

2016. júl. 12. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt javasolnám, hogy beszéljétek meg, de mivel látom, hogy nem igazán hallgat meg, nem is tudom mit lehetne csinálni. Én a helyedben mindenképpen erőltetném a beszélgetést, leülni, csak egymásra figyelni, hogy ne terelje el más a gondolatait. Tudom, a legtöbb pasi irtózik az "üljünk le és beszéljük meg" szituációktól, de egy kapcsolatban vannak olyan pontok, amikor ezt muszáj megtenni. Látom, hogy megtettétek már, de máshogyan kéne megközelíteni. Határozottabban, komolyabban, hogy érezze, ennek nem sírás és vigasztalás lesz a vége, hanem az, hogy igenis felfogja amit mondasz.

Talán az is jót tenne nektek, ha eltöltenétek egy kis időt külön, látom hogy már elég régóta együtt éltek. Nem szünetre gondolok, hanem egy hosszabb én-időre. Arra is szüksége lehet egy embernek.

Ha viszont ennyire konstans módon áll fent a boldogtalanságod, és nem tudtok vele mit kezdeni, akkor nem biztos hogy megéri erőlködnöd.

2016. júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mért van az, hogy mindenért őt hibáztatod? Még birkának is nevezed és elég megvetően beszélsz róla?
2016. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1a pasid pont leszarja mar az egeszet,es nem is szeret. de te sem mar igazan._Ellaposodott az egesz,es egyikotok sem akar tenni igazan azert hogy ez valtozzon (ezt az oral sexes resznel elarultad mivel egyikotok sem akarja boldogga tenni a masikat..) a tuzet taplalni kell vagy kialszik!

2_nem irtad le hany evesek vagytok,de mind1 s mert megszokasbol egyutt lenni valakivel hatalmas marhasag. valoszinu h tudjatok magatokrol mindketten,hogy lustak vagytok es nem erdemeltek jobbat a masiknal.

3_elhettek igy tovabb boldogtalanul vagy leultok komolyan megbeszelni h kelletek-e meg egymasnak kell-e meg ez a kapcsolat igy nektek. ha a paros szinten leszarja akkor egyertelmu h neki mar nem. es te sem kellesz. a vege ugyis az lesz,hogy szetmentek. lehet huzni meg sokaig,de ugyis szetmentek.. jobb elobb,mint kesobb.

2016. júl. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnállak a kapcsitok kihűt.

Ne erőtesd ami nem megy.

Voltam ilyen cipőbe én levelet irtam neki a kezébe nyomtam.mire azt mondta hüye vagyok.

Másnap elköltöztem mire hazaért.

Ha már a sz.x se jo akkor halott a kapcsolat.

2016. júl. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonok szepen minden valaszt. Elolvastam ujra a kerdesem, nem erzem hogy megvetoen beszelnek rola. Nem is hibaztatom mindenert, pl a szex resznel leirtam, hogy en sem vagyok konnyu eset, de az oralt mar szamtalanszor kezdemenyeztem, es elvileg o is szereti csinalni (legalabbis a kapcsolatunk elejen meg ezt mondta:)), es megsem. Gondoltam arra is, hogy velem van a gond, de tok egeszsegesen etkezem, nem cigizem, nem iszom, figyelek az intim higieniamra is, szoval meg csak az sem lehet, hogy valami nem stimmel ott lent.

Ha osszeveszunk altalaban en is megkerdezem tole, hogy van-e velem valami gond, valtoztatok szivesen, probalom a maximumot nyujtani, ezert is tunik ugy, hogy mindenert ot hibaztatom, mert en valtoztatok/valtoztatnek ha valamivel gondja lenne.

Egyebkent ugy tunik kezd megoldodni a dolog, legalabbis mintha kifele mennenk ebbol a hullamvolgybol. Az oka szerintem az, hogy egy ismeros par 7 ev utan pont ezek miatt a dolgok miatt ment szet, es a srac elpanaszolta nekunk, hogy mennyi apro jel volt, amit nem vett eszre, es hogy banja mar. Ezutan ujra leultettem a baratom, es elmondtam neki hogy ugyanez a problema, es hosszutavon igy nem megy. Most odafigyel, es en is odafigyelek, hogy ertekeljem, es a sertodottsegem miatt ne lokjem el magamtol tovabbra is.

Szoval azert remelem, hogy rendbejovunk.

2016. júl. 19. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!