Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hónapokig elhitette velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig elhitette velem, hogy szeret, de csak játszott velem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Összejöttem egy jó csávóval, fél évvel ezelőtt. Elhitte velem, hogy szeret meg minden, de csak a volt barátom akart "móresre tanítatni"azzal, hogy mondván megszivat..Szóval amikor ez kiderült, szakítottam a gyerekkel. De most meg azt mondja, hogy az elején játéknak fogott fel, de mostanra szeret, és nem akar elveszíteni. Most ezek után nem nagyon tudok hinni neki.Szerintetek mit csináljak?
2010. ápr. 15. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Te szereted őt vagy nem?
2010. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ediZeJ ***** válasza:
Hát figyelj, mst két opció lehetséges vagytényleg full kamnu volt az egész és csak szivatott a gyerek viszont lehet h tényleg megszeretett adj sztem neki egy esélyt aztán lesz ami lesz :) 18/F
2010. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ediZeJ ***** válasza:
AZ előttem szólónak is igaza van h szereted-e?, Mert ha igen akk sztem mindenkinek jár egy második esély. előző voltam
2010. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem kezdeném vele újra. Ilyen szitu, hogy először csak szórakozik, de közben tényleg beléd szeret, csak az amerikai nyál filmekben van.

19/L

2010. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretem. De, és akkor mi van ha csak tovább is szivatna?
2010. ápr. 15. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy második esélyt.
2010. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ediZeJ ***** válasza:
Ha tovább szivatna akkot legalább megtudtad de számíts rá, viszont ha nem akkor máris benne vagy egy jó párkapcsolatba:) 18/F
2010. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele egy nagyot, ez fontos. Mond el neki a félelmeidet, kérj egy kis időt, amíg nem zaklat blabla... amúgy csak hogy a saját példámmal éljek. Az egyik exemmel három hónapja jártunk amikor kiderült, hogy gyakorlatilag fogadott az egyik haverjával, hogy úgy is megdönt két hét alatt, ezért jött össze velem. Ugyan a fogadást elvesztette, én hihetetlenül kibuktam, mert azalatt a pár hónap alatt totál beleszerettem, és amikor vérig sértve ott hagytam, kiderült hogy ős is szerelmes. Azt mondta hogy ha tudja, hogy ez még a szerelem ellenére is számít, akkor el sem mondja. Tepert, hogy visszakapjon, én időt kértem, hogy végig gondolhassam mit is kéne tennem. Végül engedtem neki, és utána másfél évig együtt voltunk. Teljesen más okból szakítottunk aztán, de abszolút nem bántam meg hogy akkor adtam neki egy második esélyt. Nehéz volt, de most is ugyanígy tennék.

Mond el neki, hogy szükséged van pár hét magányra, hogy ezt végig gondolhasd. Ha a pár hét alatt néha azért megkeres, érdeklődik rólad, akkor szeret, és vissza szeretne kapni! Ha nem, akkor te se keresd a pár hét leteltével...

2010. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a p-ba!
2010. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úristen, mint egy szappanopera... Most bosszút állok! alapon... Már bocs, de elég IQ 0 lehet az exed.

Az a pasi meg pláne, aki ilyenbe belemegy...

Hagyd őket. Te ezekhez nem vagy méltó, hidd el. Kisgyerekek még.

Találsz te magadnak egy igazi férfit, aki nem ilyen hülyeségekkel foglalkozik.

És itt látszik, hogy a női agy ált. 4-5 évvel érettebb, mint az egykorú férfié... /Bocs, kivételek vannak! de ez nem hozzájuk szól!/

20L

2010. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!