Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi lefekszik egy csajjal, miután hónapokig írkál neki, és vele táncol, amikor ott van, akkor mennyire gondolja komolyan?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ez egyénfüggő dolog
2011. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ebből szerintem ez eldönteni nem lehet. max az utalhat komolyságra hogy hónapokig várt.
2011. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolata még nem volt, és egyesek szerint játszik a lányokkal. Tény, hogy vannak fura beköszönései, beszólásai, mint például a csá. Nem tudom azért csinálja e ezt, mert túl büszke kimondani, amit valójában gondol. Egyszer mintha bókolni akart volna: "Szépek a szemeid hahaha". Van, hogy elpirult miattam, amikor összeültünk páran.
2011. márc. 15. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!