Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy nagyon gazdag...

Tetszik egy nagyon gazdag (hozzám képest) sznob lány, én pedig elég szegény vagyok. Tudom, hogy esélyeim sincs, haza se hoznám, égő lenne. De nem hagy nyugodni a dolog. Valami ötlet? Vagy nem is ötlet kellene, hozzászólás, gondolatok.

Figyelt kérdés
egyébként tudja ki vagyok. Tudja a nevemet, köszönünk egymásnak ha találkozunk. 31f/23l
2013. máj. 18. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Vagy próbálkozz,vagy felejtsd el.

Ez a két lehetőség van.

2013. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 The Other ***** válasza:
100%

OSZTÁLYHARC!!!!


Vagy milyen konstruktív gondolatot akarsz? A csajnak még lehet, hogy be is jönnél, de a szülők tuti, hogy utálni fognak.

Amúgy szép lány? Oktatásban is nagy különbségek vannak, vagy csak anyagiakban? Honnan ismered?

2013. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

sajnos volt ilyen nőhöz közöm.

a társadalmi különbséget nem tudod áthidalni, és valamelyik fél mindig rádöbben(ha az elején az a legjobb) hogy ez így nem mehet tovább.

bár vannak ritka kivételek is.

2013. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy gazdag nem biztos hogy sznob,és egy hülye p*csa. Lehet hogy intelligens,jól nevelt és szerethető,lehet hogy nem beképzelt felszínesnek nevelték.Lehet hogy nem kap hisztériás rohamot ha nem 60mills házba laksz két BMW-vel,és nem jársz Balira nyaralni kéthavonta.Lehet hogy kedvel,és szimpatikus vagy neki,lehet hogy tetszel is.Szerintem kezdeményezz,ha csak a felszín alapján(anyagiak) ítél,akkor annyit is ért.Lehet hogy kiderül hogy ő is utálja hogy a pénze miatt bélyegzik meg ilyen olyan hercegnőnek az álomvilágból,és lehet hogy lesz*rja kinek mennyi pénze van,nem boldogítja a kelleténél jobban.Van ilyen.
2013. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
A sznob p!csáknak én csak annyit tudok mondani, hogy köpjenek föl és álljanak alá!
2013. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem amíg nem ismered, fölöslegesen próbálod magad rábeszélni vagy lebeszélni:-)

Viszont ha annyira megfogott ez a csaj, hogy szombat este bulizás helyett róla teszel ki ide kérdéseket, csak meg kéne próbálni megismerni....

De tényleg:-)

2013. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként nekem inkább a korkülönbség tűnik nagynak. Nem feltétlenül az évek száma alapján, hanem az alapján, hogy ő a huszas évei elején van, Te meg a harmincas éveid eléjén. Vagy rosszul gondolom? (Előző vagyok.)
2013. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

other: oktatásban nincsenek különbségek. diplomás vagyok.


A nő sznob! Tudom, látom, ismerem a baráti körét. Mindezek mellett intelligens, jól nevelt,

mintacsaládból származik. szép ház, szép autó, cégek. Az előző pasijánál ugyan ez volt, szép ház, szép autó cégek, de persze a szülőknek.

Jól meg is értették egymást az ősök.


A korkülönbség szerintem nem nagy egyáltalán.


Nem várok megoldást, de jó a hozzászólásokat, gondolatokat olvasgatni.


Egy kisvárosban lakunk. azért "ismerem".

2013. máj. 19. 00:17
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kell próbálni. Én úgy általában ezt gondolom a dolgokról, hogy meg kell próbálni mielőtt eldöntöd, szereted-e, jó-e neked stb. Engem pl. ki lehet kergetni a világból azzal is, ha valaki az előtt közli egy ételre, hogy nem szereti, mielőtt megkostolta volna.

Én azt mondom, nyitottnak kell lenni, mindent ki kell próbálni, és ha nem jó, akkor nem folytatni/legközelebb nem csinálni. (Én boltam a korkülönbséget író hozzászóló meg az azelőtti.)

2013. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Aladárkiss ***** válasza:
60%
Van esélyed! Nem pénz függő egy kapcsolat. Viszont ha esetleg összejön a dolog egy idő után kiütközik az, hogy ő így nőt fel tele van pénzel és neki mondjuk természetes az, hogy nyáron a tengerpartra mentek nyaralni, ugye te meg a Balatonnal is beéred vagy is a pénztárca addig engedne. Átlehet hidalni a pénzbeli különbségeket, de mindkét oldalról megértés és kompromisszum szükséges.
2013. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!