Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat elhívtam unokahugom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat elhívtam unokahugom ballagására, és erre csak azt válaszolta, hogy "minek menjek, nincs közöm hozzá"? Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
Én fordított esetben mennék, hiszen mindent megtennék, hogy jó kapcsolatom legyen a párom rokonaival, hiszen egy nap majd "egy család" leszünk és jó, ha már most látják, hogy támogatom őket.
2016. júl. 14. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

korotok?

mióta vagytok együtt? milyen a kapcsolat?


23F

2016. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Nehézséget okozna neki? Sokat kellene utaznia?
2016. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Én se akarnék menni :D tényleg nincs köze hozzá.


Tipp:

Hívd el te! Úgy már lesz miért mennie, miattad :)

2016. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Több oka is lehet, hogy nem akar menni.

Nem akar hosszú távra tervezni,

nem szereti a nagy családot,

náluk nem volt divat a bővebb családi összetartás, ilyesmi.

Én se mennék ha nem muszáj, nagyon szorongok a családi összejöveteleken.

2016. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Talán nem ilyen formában kellett volna megkérdeznie... És akkor az egész másképp alakul, nincs sértődékenység stb. Letörött volna a nyelve ha kicsit kedvesebb lett volna?
2016. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a barátodat.

Tényleg semmi köze hozzá, úgy tűnik nem is ismeri. Végig áll egy órát, meghallgatja a verseket a könnyező rokonok között, közben ő azt se tudja hogy néz ki vagy kicsoda, aki miatt ott áll.

Ettől még elmehet veled, de ne várd, hogy egyből szeresse, mikor nem is ismeri.

Próbáld kicsit a helyébe képzelni magad.

2016. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én 23/L, ő 24/F, 4 éve vagyunk együtt.

Unokahugommal jóban van, szerintem az zavarta, hogy emiatt le kellett volna utaznia 90km-t, bár szerintem ennyi áldozatot megér.

2016. júl. 14. 13:33
 8/17 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy hogy unokahúgod hány éves. Általános iskolás ballagásra én sem mennék.
2016. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noren1989 ***** válasza:
87%

Munkanapon lesz a ballagás?


Amúgy én is elutasítottam volna az ajánlatot. Ezt a ballagás dolgot soha életemben nem értettem, de nem is szerettem. A saját ballagásomról is elkéstem, a fenti okokból.


26/F

2016. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Ez olyan dolog, hogy kinek mi fér be a kapcsolatba. És őszintén szólva egyáltalán nem érdekel, hogy másnál ez nem nagy ügy. Nálunk ilyen nem fordulhat elő, mert én a párom unokahúgának az ovis ballagására is elmentem, és fordított helyzetben ő is eljött volna. És itt a lényeg szerintem, hogy nem kényszerből tettem, hanem mert szerintem így "normális", nekem az ő családja az én családom is, és ez fordítva is igaz. Nekem ilyen pasi nem kéne.
2016. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!