Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet együtt maradni egy olyan lánnyal akit nem igazán szeretek, de tudom, hogy ő engem nagyon szeret?

Figyelt kérdés
Csak szeretném, ha boldog lenne... Nem akarok neki csalódást okozni.
2016. júl. 15. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést... irok, hogy visszataláljak ide.
2016. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De ha nem akarsz neki csalódást okozni és azt szeretnéd, hogy boldog legyen, akkor csak szereted.:)

Miért nem akarsz vele már együtt lenni?

2016. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretem, de nincs meg az a plusz. Nehéz ezt megmagyarázni. :(
2016. júl. 15. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet. Előbb-utóbb úgyis csalódást okoznál neki, amint találkozol valakivel, akit viszont tényleg szeretsz.

És azzal igazán boldogságot sem okozol neki, csak rosszat teszel, ha úgy vagy vele együtt, hogy hogy az nem őszinte a részedről.

2016. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Talán idővel mégis kialakulna a dolog...
2016. júl. 15. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Szerintem a lánynak éreznie kellene ha te már nem szereted.. Nem vette még észre?

2016. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4. hónap lesz nem sokára. Hát talán az utóbbi hetekben megérezte, mert próbál odaadóbb lenni.
2016. júl. 15. 17:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajj...

Szerintem maradj vele együtt, amíg neked is jó. De ha már csak azért vagy vele, mert félsz szakítani, akkor megette a fene.

Ő sem lesz boldog, ha érzi, hogy te sem vagy az, márpedig mindketten csak szenvedni fogtok. Ő megszakad, de sose lesz neked elég jó a "szikrához", te meg igyekszel jó fiú lenni, de nem tudod megadni neki azt, amit egy szerelmes férfi.

Előbb-utóbb egyikőtök találkozik valakivel, akivel kölcsönös a szerelem, és akkor úgy is vége lesz.

Még arra se vennék mérget, hogy te fogsz félrelépni...

2016. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki képbe kerül nálad, úgy is ott hagyod. Csak idő kérdése. Kell annál nagyobb csalódás szerinted, hogy évekig abban a hitben tartod, hogy ugyanúgy érzel iránta mi ő irántad? Ha igazán fontos neked a boldogsága akkor otthagyod. Lehet, hogy most rossz lesz neki (és neked is) de később még rosszabb.
2016. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért mentél bele a kapcsolatba, ha nem volt meg a "szikra"? 4 hónap elégnek kell lennie, hogy eldöntsd mit akarsz. Ha most sem tudod, akkor jobb elválni.
2016. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!