Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám időről-időre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám időről-időre elkáprázatatni a barátom, és mindig megújulni, hogy ne unjon rám és ne érdekelje hogy milyen mással? (még csak velem volt szexuálisan)

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 21:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja gondolok itt szexre,külsőre,viselkedésre,stb
2008. szept. 28. 21:14
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a 9 songs című filmet.
2008. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Bármivel amit még nem próbáltatok(vagy téged érdekelhet hogy milyen lehet úgy,abban stb..)és ő benne van.

De, szerintem! "normális" kapcsolatban nem fordulhat elő,hogy bármelyik felet elkezdi érdekelni,hogy milyen lehet mással. Én 5 éve vagyok a párommal,és baromira nem érdekel milyen lehet mással,szerintem őt sem,de meg fogom kérdezni,érdekes kérdés.

2008. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igen,de gondold el,20éves férfi...velem szexelt még csak...és nem tom,én úgy gondolom h a pasinak nem elég az h velem van örökre,és nem élte ki magát...
2008. szept. 28. 21:37
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ezt hadd ítélje meg ő maga. Látod rajta annak jeleit,hogy érdekli más is? De az sem jó,hogy te "görcsölsz" ezen. Mindenképpen beszélned kéne vele,(saját lelki nyugalmad érdekében)aztán hajrá!
2008. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
régebben voltak arra utaló dolgok,hogy szédíti a többi csajt is,de most minden rendben,egy ideje sokkal jobban érzem hogy szeret mindennél jobban:)
2008. szept. 28. 21:58
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Jaj, Baba!!! Az Én barátom 19 éves, velem feküdt le elsőnek ( nekem már volt előtte párom, Neki Én vagyok az első szerelme, az első komoly kapcsolata ) és eszembe nem jutna ilyen, hogy ki akarja élni magát vagy hasonló. Tudom, hogy szeret, érezteti, mutatja szinte mindent megkapok tőle, amit szeretnék.

Nem tudom, lehet, hogy Te nem vagy biztos az érzéseiben ? Ülj le vele beszélgetni, komolyan, őszintén. Mondja el mit érez, vagy ha nem mondja Neked, h szeretlek, akkor mondd el neki, hogy egy nőnek vannak ilyen "hülye szeszélyei", hogy ha tudják is, szeretik hallani. Én is így voltam régebben a barátommal, mutatta, de nagyon ritkán mondta ki. Most sem mondja mindennap, de sűrűbben :) Aki beszél, azt mindig megértik!!! Ez legyen előtted. És az, hha ki akarná élni magát a barátod, akkor szakítana veled, lerázna egy olyannal, h hát sajnálja, nem tudott megszeretni, még fiatal, ki akarja élni magát stb... Nem hiszem, h megcsalna.

Mi 8hónapja vagyunk együtt, de Én mindent megbeszélek vele, ami bánt, és általában ő is mondja mindig, ha valami nem stimmel.

Csak annyit tudok ajánlani, h beszélgessetek, beszélgessetek és beszélgessetek!!! :)

További szép kapcsolatot Nektek :)

2008. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok : 18éves jányka vóóóltam :)
2008. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszike! egyébként tudja h engem ez aggaszt h mással is akarna lenni,de ilyenkor megnyugtat h velem akarja leélni az életét:) hát remélem később sem fog eszébe jutni h mást is felpróbáljon:)
2008. szept. 28. 22:12
 10/17 anonim ***** válasza:

Itt már volt erről szó, és résztletesen le van írva.

Annyit röviden, hogy olyankor is lehet kényeztetni, mikor éppen nem estek egymásnak. Fürödtél már vele?

Látott már kivillanni érdekes részleteket takarításkor, függönyhúzáskor, stb? Szaladtál már ki fürdőszobából vizesen, egy szál félrecsúszó törülközőben valami olyan dologért, ami a felső polcon van?

2008. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!