Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Teljesen magam alatt vagyok a párom miatt!

Figyelt kérdés

24L vagyok.


1,5 éve vagyunk együtt. Teljesen hullámzó a kapcsolatunk. Van, hogy minden rendben van, de esetek nagyszázalékában elég kudarcos minden.


Most is 2 napja ordít velem csak, rohadjak meg, takarodjak haza stb.. tnap totál kiakadtam és eldöntöttem haza megyek, elindultam. Nem ment a buszom és vissza jöttem, plusz átöltöztem, mert papucsba indultam el. A szüleim meg 70 km-re laknak. A következő buszom 22:40kor menet és este 9 volt még csak. Átöltöztem, a kulcsom is ott hagytam. Majd elindultam, egy parkig jutottam ahol zokogva ültem egy padon. Majd vissza mentem be se akart engedni, és ott miután bementem ott hagyott. Én órákig zokogtam még a földön ülve, annyira kivoltam, ő meg mellettem főzött maganak zacskós levest megette s azt hajtotta h bolond vagyok. majd elment fürdeni és aludni. Hajnal 4kor ment ma dolgozni, el se köszönt elindult, pedig minden reggel ad puszit. aztán utána mentem, nem reagált, írtam neki facebookon azt mondta majd hív ma. Délelőtt fél11kor hívtam, azt mondta jön haza. Következőnek délután4kor hívtam kérdeztem hol van. Rámordított h mit faggatom őt és rám tette. Pont kint voltam a ház előtt cigizni mikor megjött köszönt h szia és elment mellettem rám se nézett. Csináltam kaját palacsintát kitakarítottam az egész házat. Reakció=0. Közölte, hogy hagyjam őt békén mert elege van belőlem. Megkérdeztem nem-e tudnánk megbeszélni reakciója nem, hagyjam őt békén. Majd ordított velem, oda mentem hozzá, azt mondta ha nem megyek el haza megy. El is kezdett készülni, kérdezgettem miért nem beszéljük meg, ő meg csak azt ordította hagyjam már békén őt. Utána megkérdezte aludhat-e ugy h nem nézem és nem baszogatom. (írónikus kérdés volt) majd elment fürdeni evett kaját amit most főztem, reakció továbbra is 0.. Bejött és nekem háttal alszik. A zenét meg ordíttatja közbe.


A vitánk oka az, hogy állandóan programozik nélkülem, megígéri, hogy lesz vmi közös amiből nem lesz semmi. Eljár 60km-re dolgozni, haza ér, és elindul 80kmre focizni. haza esik éjszaka. Aztán amikor nem focizik akkor kimegy edzeni, vagy eljár foci edzésre, vagy szervez valami mást nélkülem. Eddig nem csinálta ezt.

Azt mondja nincs másik nő. De volt, már rá példa, hogy találtam nála, olyan facebook üzeneteket, hogy mást invitált szexre. A telefonja le van kódolva, szóval semmit nem tudok. Mi meg alig szexelünk. Azt is mindig felhozom, és azt mondja majd este. Este elmarad. És ez így megy állandóan. Régen nagyon egy hullámhosszon voltunk szexben, mégha a kapcsolatunkban voltak hullámvölgyek is, akkor is ez nagyon működött. Most már a sok visszautasítástól, a nem is élvezed az abba hagyja a felénél, meg a 3 perc és elmegy miatt (pedig régen nem ilyen volt) okok miatt már végig aggódom és kattogom a szexet ami miatt ténylegesen nem élvezem és nem is kívánom őt. Mert azon izgulok vajon jó vagyok-e most neki.


Azt mondta hagyjam őt békén, mert elege van h felébred ott vagyok, lefekszik aludni ott vagyok. Hagyjam őt békén legalább 5 napra. És az lenne a legjobb ha elmennék addig a közös lakásból.


Én szeretem, tényleg szeretem. Idegesítő tudok lenni, de nekem nincsenek barátaim, miatta, mert régen annyira féltékeny volt, hogy még anyukámmal se beszélhettem, senkivel. Aztán így minden barátom el is zárkózott tőlem, meg én is teljesen befordult életet kezdtem el, amit már annyira sajátomnak érzek, hogy nem tudom elképzelni, hogy elmenjek nélküle bulizni, vagy bármi más.

Állandóan azt várom csináljunk ketten valamit, nekem sok a melóm vezető beosztásban vagyok és nagy a stressz is. Ami miatt hétközbe fáradt is vagyok. Anyukámékkal nem a legjobb a viszonyunk, plusz ők nem is kedvelik annyira a párom, mert annyiszor cserben hagyott.


Bocsánat a sok zagyvaság miatt. Írtam ahogy kijött belőle.



2016. júl. 16. 17:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Azt nem értem, MINEK akarnál vele maradni?


Ennyire nincs önbecsülésed? Kidob, erre te visszakönyörgöd magad, és utána azon hisztizel, hoyg nem foglalkozik veled.


Költözz el és élj ömállóan, és ne itt nyafogj, ha nem jó az életed, az csakis a te hibád!

2016. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Most is kérdeztem, hogy mi lesz velünk. azt mondta ha nem akarja ezt az egészet majd akkor szól. Csak hagyjam békén.


Nincs önbecsülésem. És félek is egyedül lenni. Elég érzékeny ember vagyok. És nem szeretem a mai világot sem.

Plusz én nem érzem magam annyira jó nőnek, pedig egyébként nincs velem baj. Szép okos is vagyok. jó fizetésem van.


Visszatérve őrá. Mindig megigéri megváltozik, azt mondja tévedett amikor szidott, és nem érdemlem meg. Nem találna nálam jobbat. stb.. Utána hetekig hónapokig teljesen normális, most is vette nekem ajándékokat, beszélt a kajába amit vettem a házhoz, eddig mindent én álltam. Programoztunk, bemutatott végre a barátainak. De 3 hete elkattant nála megint valami.

2016. júl. 16. 17:11
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de mire vársz még? Lépj ki ebből a rossz kapcsolatból, mert nem lesz ebből már semmi, csak húzzátok a végtelenségig értelmetlenül. na pazarold el a fiatalságodat! Eltelik egy kis idő, begyógyulnak a sebek, aztán majd lesz egy normálisabb társad. Ne húzd az időt! Ne tedd ki magad ennyi megaláztatásnak!
2016. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"2 napja ordít velem csak, rohadjak meg, takarodjak haza stb."

Ez csak rosszabb lesz - azonnal abba kell hagynod ezt, meg kell szakítanod a tőle való függőséget.

Ettől csak jobb lehet - még a magány is.

2016. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Istenem...láttad azt az üzenetet ilyeneket beszel neked,ordít rád. Te semmit nem csinálsz rosszul csak azt h már hamarább elmehettel volna tőle.
2016. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Amikor kedves annyira kedves h előző párjaim sose voltak ennyire. Igaz ilyen rosszak se..
2016. júl. 16. 17:30
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
tok mind1, mit irunk majd itt le neked 10en, 20an, hogy hagyd ott , minden szemrebbenes nelkul....te ugy is vissza fogsz hozza menni, aztan majd maximum akkor tersz ezhez, amikor jol meg is ver ilyen agyeldurranasnal. kell az neked? hagyd ott a fenebe se szo , se beszed, amig van ra modod, es nem fuggsz tole megjobban.
2016. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat, és soha nem is lesz az.


Lehet félni az egyedüllétről, egyedül maradástól. Csak azon kell elgondolkodni melyik a jobb? Egyedül maradni egy reménnyel, hogy majd jön valaki, akivel boldog lehetsz, családot alapíthatsz vagy kiteheted a facebookra, hogy kapcsolatban vagy, miközben az életed egy pokol egy olyan ember mellett, aki nem tekint téged nőnek.

2016. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Van állásod, jövedelmed, nem fontos a szüleidhez menni, mehetsz albérletbe is,bárhová, csak ettől az embertől (?)

minél messzebb. Nem fog javulni a kapcsolatotok, csak éppen megvárod, amíg a maradék önbecsülésed mínuszba megy.

Annyiszor cserbenhagyott, ideje, hogy ráébredj. nem várhatsz tőle semmi jót. Kapd elő a bőröndöt, és kezd el csomagolni.

2016. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2016. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!