Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan erzes a párunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan erzes a párunkat újbóli dohányzáson kapni, mint ha megcsalt volna?

Figyelt kérdés

Sosem értettem azokat, akik ezen kiborultak, kicsit le is neztem őket ezert.

A férjem egyre tobbet dohányzott, mar napi egy doboznal tartott, Ani ket okból zavart: anyagi es egészségügyi (az apjának pl. gegerakja volt).

Egy éve letette a cigit, kozben gyerekünk is született.

Ket hete azon kaptam, hogy megint cigizik. Nagyon mellbevagott, mondom, mint egy megcsalas. Tudom, egyre tobbet fog szívni megint - szerinte nem. Nem tudok nagyvonalú lenni es nem be szólni, pedig tudom, nincs értelme. Engem is meglep a sajat reakciom, elkeseredettsegem.

Ugye, nem is tehetek semmit azert, hogy abba hagyja?


2016. júl. 16. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én férjem is több évnyi szünet után újrakezdte a cigizést az idióta kollégái cseszegetése miatt.

Nálunk igencsak komoly problémát jelentett, mert asztmás a kedves, és amikor cigizik, folyamatosan fullad, kijön mindenféle allergiája, ami egyébként mind tünetmentes szokott lenni. Hála a drága kollégáknak, erre a nyárra megint használhatatlan lett.

Én is könyörögtem neki, próbáltam a lelkére beszélni, a végén már hisztiztem, pedig nem szokásom.

Végül meguntam az egészet, elé álltam, és megmondtam neki:

10 éves kapcsolatunk alatt felszedett vagy 20 kilót. Újra kezdett bagózni. Utálom, hogy nem tudok egy utcát végigmenni, vagy egy jót szexelni vele anélkül, hogy ne kapna asztmarohamot.

Nem egy pocakos, tüdőbeteg vénemberhez akartam hozzámenni, és bármikor találok ennél jobbat. Ha záros határidőn belül nem javul legalább az egyik probléma, válok, mert így nem lehet élni.

Erős volt? Igen. De bejött. Ahhoz lusta, hogy edzeni kezdjen, így 2 nap múlva már nem volt cigaretta a kezében, és azóta sem, hónapok óta. Érezhetően javul az állapota, de hogy mikor lesz megint egészséges... legalább fél év, mire valamennyire kiürül az a szar a szervezetéből.

Te ismered a férjed, nem biztos, hogy nála is bejön, ha bekeményítesz, akár ronthat is a helyzeten, de nem árt megfontolni a dolgot.

2016. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
ez van, ha zsarolás miatt hagyja abba valaki, nem saját akaratából.
2016. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Milyen zsarolás, bogarka?

Hat, ertem en, de azt hiszem, nem mondanék neki ilyet,ért tudom, hogy nem hagYnam el akkor sem, ha nem hagyna abba a dohányzást.

Szerintem extra stressz nem érte,tény,hogy eleg szorongó alkat.

Azt mondjuk nem ertem, miert raktak at a kérdésemet a szexualitás témakörbe, de nem baj, nem az elso es nem is az utolso érthetetlen dolog lesz az életemben.

2016. júl. 16. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!