Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nehez abbahagynom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nehez abbahagynom egy megalazo kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Altalaban nehezen adom be a derekam , de a kapcsolataim mindig ugyanazon forgatokönyv szerint zajlanak : kapcsolat indul minden ok , utana a pasi teved egyszer ketszer, összeveszes , megbocsajtas vegul a hangok a környezetemben kezdik , amit en is tudok : ez csak beledtörli a labat , ez nem erdemel teged ... Sajnos amikor vegre eldöntöm h egy ferfinek engedek , mindig kiderul h teves döntes volt , mar probalkoztam többfele keppen ismerkedni , internet stb , de mindig kiderul h önzö az illetö , link , stb

A legrosszabb az h ha valakit közel engedek akkor hajlamos vagyok sok mindent elnezni egy idö utan es nehezen szakitok ...

vajon miert alakul mindig igy


2016. júl. 16. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedj és randizz. Rengeteg férfi van, találsz jobbat.
2016. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggőség.
2016. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja ahogy előző mondja kapcsolatfüggő vagy pedig váltanod kéne
2016. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 eve szingli vagyok , elvaltam , azota otthagytam több kapcsolatot . Nem foghato ram a kapcsolatfuggöseg ...
2016. júl. 16. 19:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Istenem, mintha magamat olvasnám. Én is nehezen adom be a derekam, óvatos vagyok és mégis mindig ráfaragok...Pedig azt mondják, aki nem kapható könnyen, azt jobban megbecsülik a férfiak. Hát, ezt megcáfolom. Már félek bárkit is közel engedni magamhoz, mert a rossz érzéseim, mindig beigazolódnak.Pedig szerintem mindent maximálisan megteszek, bizonyos határokon belül, hogy működjön a dolog és sokáig kitartok. És mégsem jó. Valamiért vonzom a hülyéket. Szeretném tudni én is, miért alakul ez mindig így? Szerintem a hiba, nem a mi készülékünkben van. Sajnos tényleg ennyi szélhámos, hazudós idióta van. (nem vagyok férfigyűlölő, félreértés ne essék)

2016. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg zsinórban minden alkalommal így beleválasztasz, akkor ott valószínûleg a te válogatási módszereiddel van a gond.


Természetesen csak tippelgetni tudok, de úgy képzelem, hogy te is azok közé a nôk közé tartozhatsz, akik ismerkedéskor inkább úgy állnak hozzá, hogy az udvarlás, kezdeményezés a férfi dolga, és várod, hogy a férfi a megfelelô fellépésével levegyen a lâbadról, hogy érezd azt a bizonyos bizsergést, és ha ez végre valahára megvan, akkor úgy érzed, hogy végre megtaláltad az igazit.


Ez csak egy tipp, szóval egyáltalán nem biztos, hogy ezzel szúrod el, de de ha eltaláltam, és te is azok között vagy, akik állnak hozzá, akkor teljesen természetes és logikus, hogy sokkal nagyobb eséllyel fogsz olyanokat kifogni, akik nem neked valók.

2016. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves 6. Válaszoló!

De akkor mi lenne a helyes viselkedés, hogy ne tiporják az embert sárba? Amúgy rám illenek a meglátásaid. Azzal, hogy nem ragad valaki és a kezdeményezést a pasira bízza,nem írogat 5 percenként rá, nem akar a nap minden percében rajta lógni, miért rontja el a dolgokat? Ha meg a nő "kezdeményez", akkor meg azzal riasztja el a pasit. Az meg sajnos senkire nincs ráírva, hogy milyen ember és ugye először mindenki a jobbik oldalát mutatja. Köszönöm ha válaszolsz! Kérdező, bocsi hogy a te kérdésednél kérdezek én is, de már tényleg érdekel mit/hogy "rontunk" el. :)

2016. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rosszul vàlasztasz. Előre soha nem lehet tudni milyen a màsik, csak ha megismered. Bàrkivel előfordul, hogy mellényúl pàrszor. Velem is megtörtént nèhànyszor...aztàn vége lett a rossz szériànak.

Az én esetem annyiban különbözik, hogy én viszonylag könnyen döntöttem a szakítàs mellett anno, ha úgy làttam mégsem való hozzàm az illető.

2016. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miert , en kene kezdemenyezzek a megfelelö ferfinal ?

Ne varjam meg amig kinez maganak valaki hanem nyomuljak en , hivogassam ?

2016. júl. 16. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Rosszul valasztasz, rossz szerencse es ezen kivul tul gyenge vagy kilepni a kapcsolatbol, mert ragaszkodsz a parod azon oldalahoz akit megismertel es megszerettel, hiaba mar nem ugyanaz az ember. Az ilyenek mint te csak jo sok "pofon" utan tudnak kiszallni a kapcsolatbol. Azert irom ezt, mert en is ilyen vagyok sajnos. Az ismerkedesrol annyit, hogy ha valaki megtetszik nyugodtan kozeledhetsz, nem kell raugrani, csak finoman. Eleg az elso jelet megadni es utana udvarolni fog ha szimpatizal veled.
2016. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!