Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet meg menteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet meg menteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Elore is bocsanat, de nincsen magyar billentyum.


Masodszor is, a problemam a kovetkezo. Baratom sved, viszong Magyarorszagon is elt 2 evig, itt ismerledtunk meg. Az elejen sokat segitettem neki a beilleszkedesben, valamint jart nyelviskolaba magyarul tanulni, de csak a nagyon alapokat tanulta meg, mert eleg volt neki az angpl a munkajahoz. Sok idot toltottunk egyutt es vegul osszejottunk, mikor o ment vissza Svedorszagba, en pont addigra vegeztem az egyetemmel, igy a vegen olyan dontest hoztunk, hogy en is megyek vele, ha pedig barmi problema adodik, akkor segit nekem. Lassan 2 eve elek vele Svedorszagban, baratom sokat segitett svedul tanulni, valamint jartam tanarhoz is, aki szinten sokat segitett, raadasul evekig tanultam nemetul is es igy a nemet utan nem volt annyira nehez a sved. Nagyon megszerettem itt elni, talaltam biztos munkat es 2 het mulva kezdhetek, kozben befejezem a sved nyelvtanulasim utolso szakaszat (meg jovoheten tart). Az is nagyon sokat segit, hogy olyan kornyezetben vagyok, ahol nem ertik a magyart igy ra vagyok kenyszeritve, hogy a svedet hasznaljam.

A lenyeg, hogy 3 honapja kiderult, hogy terhes vagyok es nem terveztuk, viszont baratom szulei tamogatnak minket, igy nem vetettuk el. Viszont az elmult par napban baratom nagyon megvaltozott, ha beszelni akarok vele, mindig azt mondja, hogy faradt, inkabb majd kesobb, mindig massal van elfoglalva, mindig minden mas jobban erdeklo mint en. Erzem hogy ez nagyon a kapcsolat rovasara megy. Nem tudom mar, hogyan lehetne minden a regi. Egyaltalan azt sem mondta el, hogy miert viselkedik igy, hiaba probalom kiszedni belole.


2016. júl. 16. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap.

Relax. :)

Ne gondolj egyből a legrosszabbra.

Ha úgy érzi,majd elmondja.

2016. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legtöbb ferfi ilyen , mikor mar megkapott , teherbe ejtett tudja h meg vagy fogva hosszu idöre es akkor kezd megunni , kikacsingatni , regi baratnökkel felmelegiteni a kapcsolatot , uj szinben latni a kapcsolatat veled , stb
2016. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!