Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult, hogy hihetetlenül akartatok valakit, miközben volt párotok?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos nőt/férfit. Nagyon vonzott benneteket az egész lénye.


Mi a story, ha van?


2016. júl. 16. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak engem akartak ùgy, hogy pàrkapcsolatban voltak vagy mellettem csinàltàk meg ezt, szerencsére nekem van gerincem :)
2016. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem inkább csak ilyen játszanak-a-hormonjaim szinten szokott előfordulni, pár napig, akár pár hétig majd megdöglök valakiért, de értelmes valóságalapja nincs a dolognak, ha logikusan végig próbálom gondolni, tök egyértelmű, hogy semmi értelme. De nem akarom végiggondolni, mert ooooolyan jó rágondolni is. Aztán letelik ez a hülyeségem és elmúlik. Ez velem inkább olyankor fordul elő, ha valamiért sokáig nem tudunk találkozni a barátommal. Semmiféle tettlegesség nincs benne, és ha épp tudunk találkozni, akkor pl szex közben nem jut eszembe "vágyaim tárgya", akkor tényleg a pasimmal vagyok fejben is.


Ezt ebben a formában nem gondolnám annyira nagy gondnak, amíg tudom, hogy ez nem igazi.


Ha úgy éreznék ilyet, hogy úgy gondolnám, hogy ez az érzés igazi, na az zavarna...


24L

2016. júl. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

engem akar egy férfi, miközben barátnője van.

nehéz helyzet, mert a párja szereti őt, én meg nem akarok berondítani, de a srác meg nem boldog így.

N 30

2016. júl. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen velem, pár éve jártam egy sráccal aki fiatalabb mint én (2 évvel), de sajnos nagyon gyerekes volt. Szexuális téren nem tudtunk semmit nyújtani egymásnak, én tudtam, hogy ő nem volt még nővel (ez alapjáraton nem is zavart volna), egyszerűen fogalma sem volt a női testről, abszurd kérdéseket kérdezett, ami eléggé kiábrándított. Sajnos más gondok is voltak ezen kívül, féltékeny volt, passzív agresszív volt és ha nem az volt, amit ő akart, akkor hiszti és hozzám sem szólt mondjuk egy napig. Mivel kommunikációra alkalmatlan volt, én a barátaimmal beszéltem meg a problémáimat. Majd a kapcsolatunk első évében megismerkedtem egy másik sráccal, akivel volt köztünk egy megmagyarázhatatlan vonzalom, szörnyen éreztem magam, de mivel csak interneten keresztül beszélgettünk, ezért bemeséltem magamnak, hogy ez nem is igazi. Aztán nem beszélgettem már többet a sráccal, tudta hogy van párom, ezért neki sem volt túl szimpatikus ez a dolog így. Pár hónappal később elkezdtem teljesen véletlenül (tehát nem ismerkedés céljából) levelezni egy másik sráccal, először csak viccből írtunk egymásnak kedves dolgokat, de aztán már mindketten éreztük, hogy ebből valami komoly is kisülhet. Ő szintén tudta, hogy van párom, de nem sokat beszéltem a kapcsolatomról neki, boldogtalan voltam, inkább nem is akartam rágondolni, hogy van valakim. Pár hétig bírtam így, éreztem, hogy valami nincs rendben és nem akarom a párommal folytatni. Ezért egyik nap szakítottam vele, találkoztunk is, megmondtam neki a szemébe hogy nekem ez így nem megy. Elváltunk végül is, de nem mondtam neki semmit a másik srácról, csak hogy elmúlt a szerelem, ami igaz is volt. Majd össze akartam jönni a másik sráccal, de kiderült, hogy van párja 6 éve. Szakított a csajjal, de átvert később, elhagyott szó nélkül, visszament a csajszihoz. De nem bántam meg, az a kapcsolatom amiből kiléptem már halálra volt ítélve hosszú távon, vonzalom nélkül és folyamatos idegeskedéssel.

Tehát ha valaki ilyen helyzetben találja magát, annak biztos hogy valami nincs rendben a jelenlegi kapcsolatában. Persze az is más, hogy egy-egy percre gondolkodsz róla, hogy lehetne más is, de szerintem alapból ha már rendszeresen egy bizonyos valakire gondolsz, az nem jelent jót.

24/L

2016. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
Persze...Velem gyakran előfordul az ilyesmi...Éppen ezért felesleges is "story"-t írnom...
2016. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt. Most már ő a párom :)

(Nem csaltam meg az előzőt)

2016. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó szerintem nagyon nem fair amit csináltál ugye tudod?!

Velem is megcsinálták ezt csak azért mondom, jó oké, hogy addig nincs ÉRDEMBEN semmi mással amíg együtt vagy valakivel, de szerintem akkor is genyóság mással "nyomulni", ha érted mire célozok ;).

Szóval az a lényeg, hogy utcsó úgy kezdett kapcsolatszervezésbe, ismerkedésbe, hogy közben volt párja miután szakított vele rögtön összejött azzal akivel most van, na ez is gusztustalan dolog gyerekek :). Hányinger elkap az ilyen ugrálok egyik fáról a másikra emberektől. Null megbánás, null lelkiismeret, full önzőség, csak neki jó legyen ;)

2016. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!