Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Drága hölgyek, előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága hölgyek, előfordult már veletek, hogy a párotok olyan hihetetlenül, emberi szavakkal leírhatatlanul, kvázi kvára romantikus volt, hogy meghatódtatok és elsírtátok magatokat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többször is tett/mondott olyat a barátom, amitől meghatódottságomban sírtam.

22/N

2015. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert alapból nehezen hatódok meg, sírásig pedig soha. Nagyon jólesik az ilyesmi, de nem vagyok egy rózsaszín cicavirág típus, nem sírok romantikus gesztusokon. :)
2015. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szívesen olvasnék konkrét példákat is, ne csak könyvekből lehessen ihletet meríteni :)
2015. szept. 3. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
K***rvára le volt égve, kábé 300 forint volt a zsebében. Elkísért a munkahelyemre, de nem jött be, mondta, megvár a buszmegállóban (ja, kocsija se volt, ez nála nagyon fontos pedig, afféle státuszszimbólum - tudjátok, férfi ló nélkül nem is férfi stb. stb.). Ültünk szótlanul még a buszon a munkahelyem felé menet, és annyit mondtam, éhes vagyok. Szóval kijöttem a cégtől, ő meg ült a megállóban. Kérdeztem, mi újság, mire a fejével maga mellé intett, ott volt egy fél pogácsa meg egy kóla, annak is vagy a fele lötyögött még a dobozában. Mondom, mivan, mire ennyit felelt: azt mondtad, éhes vagy. Megöleltem, adtam egy puszit a homlokára, és az jutott eszembe, hogy bele kell őrülni, annyira cukorfalat. Mondjuk a kaját nem ehettem meg, mert diétáztam, de a könny azért állatira kicsordult a szememből.
2015. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, egy hónapja voltunk együtt. A szokásos esti programra készültünk, de feltűnt, hogy kicsit furàn viselkedik. Nem gyanakodtam semmire, nem agyaltam rajta, úgy voltam vele, hogy biztos csak bebeszélem magamnak. De elindult a szobám felé (nem értettem, miért, hiszen úgy volt, hogy az ő szobájában nézzük a filmet). Bevezet a szobába és meglátom, hogy teli van pakolva az ágyam mindenféle csodás, tökéletes ajándékkal. Egy "boldog hónapfordulót, picim" mondattal átölelt, èn meg könnyezve a nyakába ugrottam. Annyira boldog voltam, főleg amikor láttam rajta, hogy mennyire büszke, hogy ilyen jól sikerült a meglepetése :D Később megtudtam, hogy egész nap egy haverjával és szobatársammal összebeszélve csempésztek be mindent az orrom előtt :D Lehet nem egy nagy történet, de első kapcsolatom volt ès nem is gondoltam, hogy valaha ilyen fog történni velem :)
2015. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 2: Biztos, hogy te nem én vagy?
2015. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!