Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tudtam meg hogy baratnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg hogy baratnőm lefeküd egy táborba egy sráccal akit egy hete ismert?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez nem ku.ás kicsit?? Az egész akkor vol mikor mi meg nem is ismertük egymást
2016. júl. 17. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Tegyük fel, hogy elmész egy taborba, összeismerkedsz egy lánnyal, összemelegedtek, a tábor vége felé lefeküdtök. Qrvának tartanád? :)
2016. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na és mi a gond? Ma, ez természetes dolog.
2016. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat az mas hogy en mit gondolok. Mert jelenleg is szeretem nagyon o is szeret engem nagyon ez biztos de csalodtam benne es az jar a fejemben hogy ott van azzal a sraccal a taborba es dugnak
2016. júl. 17. 09:39
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez a múltban történt, a kapcsolatotokhoz pedig semmi köze. Neked kell ezt fejben lerendezned, ő már nem tud mit kezdeni vele. Mellesleg én semmi rosszat nem gondolok róla emiatt.
2016. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Srác vagyok magam is.

Oké, lefeküdt egy idegennek, mikor nem járt snekivel.

Megtörtént, lépj tovább.

Sőt, inkább abba gondolj bele kicsit, hogy

1. mindenki követ el hibákat, köztük te is

2. ebből kevesen merik maguknak bevallani azt

3. annak bevallani, akinek félünk, mert elveszíthetjük az őszinteségünkkel, még annál is kevesebben

Szóval van egy csajod, aki mind a 3 dolognak megfelel és te itt rinyálsz?


El tudod képzelni, hogy mások csajai mindenféle celebek farkát szopják, miközben a pasijuk dolgozik, csak mert yolo?

Neked meg van egy csajod, aki számít rád annyira, hogy a hibáit is felvállalja....

2016. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát akkor járjon az a fejedben, ahogy a táborbeli srác megkínálta a csajodt minden oldalról, majd a szájába verte, mérgezd csak nyugodtan a kapcsolatotokat. Idióta phasz.
2016. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os

Te kizárólag szűz lányokkal dugsz?

2016. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 ez a kérdezőnek ment! Meg ne ugrálj, mert felpontozlak. :)


Az egyik első hozzászást is én írtam.

2016. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

De hát azt feltételezem tudtad, hogy nem volt szűz, amikor összejöttetek... A lényegen az meg mégis, mit változtat? Gondolj bele, ismerte már egy egész hete a srácot! Vannak lányok, akik nem egész egy órája ismerik a pasit, akivel összefeküdnek.


Egyébként, én is mindig egy hét ismerettség után (sacc per kábé) feküdtem le a pasijaimmal, és azok nem is egy heti összezárt közös programos reggeltől-estig látomos dolgok utáni egy hét volt, hanem kb kétszer pár órára láttam őket, a harmadik találkozáson meg már szexeltünk. Minthogy ebből mindig hosszú, romantikus kapcsolat lett, a legutóbbiból meg házasság, úgy vélem, a te barátnőd még kevésbé qrvás mint én.

2016. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ez eléggé qrvás dolog. Az ilyen lány nem való barátnőnek, szinte biztosan félre fog kefélni.
2016. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!