Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm halálosan belezúgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm halálosan belezúgott egy 23 srácba akit az interneten ismert meg és nem akarja belátni hogy a fiú pedofil is lehet. Mit tegyek hogy lebeszéljem?

Figyelt kérdés
Barátnőm megvan róla győződve hogy ő más meg az összes maszlag ami még ezzel jár....amikor közlöm vele hogy ez hülyeség csak röhög és azt mondja tudja :/ kérlek segítsetek!!!

2012. máj. 2. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
:/ Én is így vagyok vele. Én találkozni is fogok a sráccal, de csak a szüleim jelenlétében. :/ Találkozni mikor fognak?
2012. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd?
2012. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azt kihagytam hogy a barátnőm 13 ÉVES!!!!!! szerintem nem fognak találkozni... legalább is remélem -.-
2012. máj. 2. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Na és miért nem lehet elhinni, hogy vannak még érzelmes, kedves huszonéves srácok is, akik tényleg tudnak szeretni egy tini lányt?


Én is vonzódom a tini lányokhoz, de egyáltalán nem használtam még ki egy lányt sem, szerelmes is voltam már nem egy tini lányba és ők is belém.


22f

2012. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat talán rosszul fogalmaztam mert tudni kell a barátnőmről hogy nem szerelmes hanem rajong a fiúért aki TALÁN tetszik neki... kb 2 napja ismerik egymást és barátnőmnek a füzete hátulja tele van irkálva a nevével és azt sem mondta el (szerintem) hogy hány éves..nem arról van szó hogy nem gondolom hogy lehetne jó csak 2 nap alatt nem ismersz meg egy embert olyannyira hogy bármit is stabilan állíthass róla..
2012. máj. 2. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a baratnod nagyon felszines, csak a jo pasikra vadaszik. Ezek az un. hulladek lanyok.
2012. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"csak röhög és azt mondja tudja" = tehát nincs itt semmi probléma. Ha esetleg mégis lefeküdne a fiúval, vagy fajtalankodnának, szólj a lány szüleinek vagy a rendőrségnek. Fajtalankodás az, ha megfogja mondjuk a mellét, vagy csókolóznak. Kérj a barátnődtől egy fotót a fiúról, és ha ilyen nyomorék csótány-patkány feje van, akkor jó eséllyel pedofil. Tudd meg azt is, hogy zsidó-e a fiú, lehet, h. rituális gyilkossághoz keresnek áldozatokat.
2012. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!