Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm már házasságot és gyereket szeretne én meg nem?

Figyelt kérdés
Állandóan erről beszél, hogy házasság meg gyerekek, velem tervezi a jövőt stb. De én még erre nagyon nem állok készen mert utazni, kirándulni stb akarok. Mondtam neki, hogy én még nem szeretném erre az volt a válasza, hogy akkor útjain elválnak mert 1-2 éven belül már saját családot akar. Tudni kell, hogy egy éve járunk, én 24 ő 23 éves
2016. júl. 17. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor váljatok el, és kész. Mi az, hogy ő 1-2 éven belül családot akar annak ellenére, hogy te nem? Ahhoz társ is kell, nem tudja?


Ne menj bele csak úgy, hogy te nem is szeretnéd még!

2016. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bizony szét kell menni..
2016. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég korán elhatározta magát. Akkor valóban jobb lenne ha elválnának útjaitok. Ha olyanba mész bele,ami neked kényszer pokoli életed lesz és később váltok el. Mond meg neki,ha nem akar várni,akkor inkább már most otthagyod te.
2016. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem, imádom de családalapításra nem állok készen. Ezt mondta neki, amire azt válaszolta "legyünk akkor addig együtt ameddig mindenki talál magának másat" Szépen mondtam neki, hogy 3-4 év múlva (mert pHD akarok) vágjunk bele!
2016. júl. 17. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neki akkor ennyit is ért a kapcsolatotok. Most keresni akar egy másik férfit és azt hiszi egy ,két éven belül tud is családot alapítani mással? Nekem ez lehetetlennek tűnik,mégis ki vállalkozna egy év ismerkesés,együtt élés után gyereket vállalni. A legtöbb párkapcsolatban több év,mire megismerk egymást,hogy merjenek is gyereket vállalni?
2016. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ennek kicsit olyan szaga van,mintha már lenne is kiszemeltje. Sakkban tart,mert tudja h szereted. Lépj le
2016. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek téged is, és a barátnődet is.

Egyáltalán nincs azzal baj, hogy családot szeretne már, és azzal sincs baj, hogy te még nem szeretnél. Mindkettőtöknek igaza van, te ne tartsd föl őt, és ő se vigyen bele téged olyanba ami neked még korai.

Tudom milyen érzés amikor a párod mást akar, mi is épp ugyanebben a cipőben járunk, én mindig fiatalon szerettem volna szülni az első gyerekemet (<23), ő viszont még várna vele. Mi kompromisszumot kötöttünk, nem akartuk eldobni emiatt a 6 évet amit együtt töltöttünk eddig. Mindketten engedtünk egy kicsit az elképzeléseinkből.

Viszont azt hiszem ha csak 1 éve lennénk együtt akkor szétváltunk volna emiatt, mert 1 év kevés ahhoz, hogy ilyenről döntsetek. Szerintem ne húzd az idejét szegény lánynak, hadd élje úgy az életét ahogy ő azt eltervezte.

2016. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!