Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büdös a barátnőm?

Figyelt kérdés

Bocsi a figyelemfelkeltő cim miatt, de sajnos ez a helyzet.


Eddig rátudtam, hogy azért van már kicsit kellemetlen szaga, mert a nap végén találkozunk, de hétvégén itt volt és zuhanyozás után is brrrrrrrrrr


nagyon csúnyának hangzik kimondani, de seg_gszaga volt :(


Néztük nagyba a tévét és oda került a fejem a bugyijához közel és ......


Voltak már más barátnőim is, de náluk nem volt ilyen :( Hanem cuki punci szag volt és hasonlók :(


2016. júl. 17. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem lehet valami gomba vagy hasonlo?
2016. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Ha sok sz..rt eszik össze-vissza, akkor ne csodálkozz, hogy olyan büdös a szaga.

Remélhetőleg egészséges és nincs semmi bacis gondja.

2016. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

lehetséges, mert én is ugy tünik, hogy elkaptam tőle valamit...csütörtökön megyünk orvoshoz.


egyébként más lányok is limlom kajákat esznek, mert cigiznek, isznak mégis szexi a szaguk ott alul.

2016. júl. 17. 20:17
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Mik a tünetek nálad? Ha erőteljes, néha émelyítő szaga van, akkor sajnos valóban lehet gombás fertőzés. Az eléggé kellemetlen szagot tud generálni.
2016. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát mintha be lenne savanyodva szegénykém


mondjuk a lába is elég büdös szokott lenni


de egyébként meg amiről a kérdés szól az nettó kakaszag :( és fürdés után azért ez kicsit durva :(

2016. júl. 17. 20:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kellemetlen szagnak oka van.

Minden bizonnyal fertőzés. Menjen el nőgyógyászhoz!

2016. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamilyen bélgond is, szivárog a végbél, aranyér (belső) vagy bármi. Beszélj majd vele ha nem múlik el, tudom nem kellemes, de így meg fogsz undorodni és lehet ő nem is érzi!
2016. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

1. A szort teljesen gyantaztassa le fenekbol is es teljes nemi szerverol.

2. Melegvizzel vizezze be magat a fenekenel is, Tusfurdovel dorzsolje vegig a luknal es kornyezetenel is. Aztan melegvizzel (forro legyen, amennyire birja) oblitse le.

Ezt megismetelheti, ha nem szagtalan.

3. Frissen mosott bugyit es nadragot vegyen furdes utan. A koszosat mossa ki geppel.


Ha ezutan se szagtalan, akkor nezz korul mas lanyok kozt. Mert ez egyszeru igenytelenseg, h vki sz.r szagu.

N

2016. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Irány az orvos holnap.
2016. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem nagyon durva, ha valaki lefürdik és használ megfelelő tisztálkodási szereket ilyen szaga nem lehet.

Lehet nem müködik nálatok a kémia, nekem is van aki kimondottan kellemes, van akitől meg irtózom. Csak akit már alapból se érzem vonzónak ahhoz nem kerültem olyan közel, hogy közelebbről is szagolgassam. Mindig ilyen hatással van rád? Tehát ha a nyakát szagolgatod akkor se érzed vonzó illatúnak, mert ha nem, akkor nem illetek össze.

2016. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!