Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek a jele ez? Lent többi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a jele ez? Lent többi?

Figyelt kérdés

Születésnapja alkalmából páran nah jó sokan kommenteltek neki, hogy boldog születésnapja legyen erre kettő csajnak a posztjára szívecskézett rendesen mondjuk nem is viszonozták :3 Halat adok az égnek és én féltékenységből kiindulva bejelöltem, hogy kapcsolatban vagyok vele . :) Láttamozta , de még nem jelölte vissza mivel megírtam neki chaten, de nem is tiltotta és azota rosszul érzi magát ilyenkor mi történik vele ? Amúgy távkapcsolat ez és tökéletes csak most ilyen furi :3 minden más stimmel és boldogság :3

Én úgy tetem , mint aki nem tud a kettö csajról akiknek kommentelte a szívecskét és különben is a életeseményt is likeolták ezek a lányok , hogy vele vagyok.

Minden nap ő is én is szerelmet vallunk én néha napján képet küldök magamról .

amúgy 2016 Április 4.-e ota vagyunk együtt :3 És kb 15 munka napon kívül át jönne hozzám, de most nem stimmel vele valami amit nem értem.


én N22 ő F23



2016. júl. 18. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem ha boldogság van. :)


23/F

2016. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy te annyi idős legyél, mint én...
2016. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagy? ne a facebookon éld az életed. Erre nem is tudok mit írni, mert leírhatatlanul gyerekes.
2016. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Váháháááóóóó.:D Minden nap szerelmet vallani nem kis teljesítmény, így majd jó hamar elmúlik a varázsa, megszokottá válnak a beszélgetések és bukik az egész kapcsolat. Meglátod.


Amúgy férfi létemre van jópár lány barátom, akikkel szoktunk szivecskékkel kommunikálni(sőt, még haverjaimmal is), de a barátnőm pontosan tudja, hogy ezek csupán baráti kommunikációt takarnak, nem féltékenykedik fölöslegesen.


Persze te, aki távkapcsolatban él, ezt nem tudhatod biztosra, mivel féltékenykedsz. Mert nem is bízol a barátodban. Mert szivecskét írt két nőnek! Az anyja mindenit az ilyennek!

Komolyra fordítva, ő a barátod, egy kapcsoaltban kölcsönös kell legyen a bizalom, ezt meg kell adni a másik félnek, nincs vita.

2016. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
85%

Azokkal kúrosgat, mikor te nem vagy épp ott. TÁVKAPCSOLAT...az az esetek elenyésző részében működik.


Másfelől: ez a jóöreg fb-mizéria szánalmas.


26/F

2016. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha nem írod oda, hogy 22 vagy, akkor 15-nek saccolnak. :O


Ez annak a jele, hogy a Y generációs vagy. Aki már nem attól borul ki, ha az utcán flörtölnek a barátjával, hanem attól, ha fb-n szívecskéket küldenek neki.

2016. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Te tényleg 22 éves vagy? Tízet simán letagadhatnál...
2016. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hozzáadtál egy tízest a korotokhoz?
2016. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt a büdös mindenit... Hát nem vagy egy érett leány, annyi biztos. Akadj le facebookról, és inkább élj. Távkapcsolatban amúgy nem nehéz fentartani a "minden szipi-szupi, így szercsi úgy lávcsi" állapotot.

Összességében, borzalmasan gyerekes, amit művelsz/műveltek, ês elsősorban nem a távkapcsolattal van a baj (bár én már nem mennék bele ilyesmibe, de ez én vagyok). Próbálj meg fejlődni és felnőni, mert így nem lesz sok jövője ennek....

2016. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen komolyan ilyen agyament dedós vagy? Legközelebb a tini rovatban kérdezz, agyilag biztos nem múltál el 14, ha ilyen pitiáner sz-rok miatt képes vagy féltékenykedni.. Agyam eldobom.


Minek játszol párkapcsolatosdit, ha még egyáltalán nem nőttél fel?

2016. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!