Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már az alkoholizmus jele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már az alkoholizmus jele? Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Férjem 40 éves, én 38 éves vagyok. Van egy óvodás kisfiúnk. Nyugodt gyermek, nincs vele semmi probléma. Én dolgozom, párom is. A problémám az, hogy férjem jó fél éve kimaradozik hét közben, hogy haverjaival bedobjanak pár sört munka után. Becsiccsentve jön haza.Próbáltam megbeszélni vele ezt, többször is, de mondja, hogy szerinte és haverjai szerint teljesen természetes, hogy egy héten 2-3x nem hazamegy egyenesen, hanem egy sörözőbe sörözni. Szerinte unalmas az otthon-munkahely közötti ingázás. Ajánlottam jó pár programot neki gyerekestül, gyerek nélkül, benne is van ezekbe, de a sörözés marad. Ma is csak hajnali 1-2 körül fog hazajönni, mert isznak. Mit tennétek a helyemben? Nem vagyok antialkoholista, de kicsit sokallom ezt a viselkedést...
2016. jan. 20. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nagyon unalmasnak tartja a hétköznapokat és így engedi ki a fáradtgőzt....

Szerintem is egysíkú egy idő után a mókuskerék meg uncsi is, de nem ez a megoldás.

Lehet, hogy most még nem alkesz, de az lesz ha így folytatja.

Heti 2x 3x sztem sok.

2016. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A férjed alkoholista egész egyszerűen.

Magától ez csak rosszabb lesz. Adj ultimátumot, hogy vagy a pia vagy te.


Vagy keress mindenféle kifogást, törődj bele és menj tönkre mellette.

2016. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem családos emberkánt heti 3-szor kimaradni akkor is gáz,ha nem inna.Ez már nem neki való.

Egyébként meg mint szakember mondom,hogy igen,alkoholista.

2016. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!