Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megzavarodott a barátom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megzavarodott a barátom? Mit tegyek? Okok lentebb

Figyelt kérdés
2 éve van egy élettársam,egy 52 éves férfi. Én majdnem 40 vagyok.Mindketten egy 5 éves kapcsolatot hagytunk magunk mögött,10éve,+ nekem volt egy 4éves kapcsolat közvetlenül ö elötte.A probléma, a párom képtelen túltenni magát a korábbi kapcsolatán, azzal a fiatal lánnyal 10 éve lett vége,mikor a párom volt 42, a lány volt 22.A nö hagyta ott.Ha iszik a párom, részegen azt orditozza, még örülten szereti azt a nöt!!!Meg van zavarodva érte!!!Élete egyetlen, Nagy szerelme volt!!Soha senkit sem elötte, sem utána nem szeretett!Hiába mondom,lépjen túl rajta,nem tud.Azt mondja,én bennem (sincs)meg a tüz....minden nöben azt a lányt keresi és addig nem nyugszik,amig meg nem találja!Nem érti meg,52éves,és hogy a csajci a korkülönbség miatt lépett le már 10évvel ezelött is!!!Ö az agyával még azt a,17-18éves kislányt keresi, akivel a 30as évei végén megismerkedett. A dolgot súlyosbitja, hogy én 8 hónapos terhes vagyok...ez a rögeszméje úgy 3-4hónapja kezdödött,de én múló agyrémnek tartottam.Sajnos már napi szinten megy a balhé a képzelt és áhitott 17-18éves exnö miatt,a lobogó szenvedély istenitése,hogy én egy "senki" vagyok hozzá képest.Már szex sincs pár hónapja,mert nem akarok semmit sem az olyan embertöl, Aki velem bújik ágyba,de az exe nevét kiáltozza kefélés közben.....ez nekem már örület,ez,a kapcsolat.

2016. júl. 20. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez tok olyan mi t az egyik volt pasim, nagy szerelem, nagy korkulonbseg a mai napig nem tudta magat tultenni rajtam (annak ellenere h en dolgoztam, kozos haz se volt, se hitel), vannak ilyen emberek.


A legjobb baratom is ettol szemvedett o 48 volt amikor elete nagy szerelme aki akkor volt 24 elhagyta, azota a csaj mar ferjhez ment, gyereke lett, a baratom is megnosult, gyerek es el is valt de a mai napig ugy emlegeti h az a csaj volt elete nagy szerelme, es egyebkent ot is kezeltek a pszichiatrian mert idegosszeomlast kapott utana. Most a hatvanas eveiben jar es neha meg mindig felhozza, h "ooooo hat a Reka milyen edes volt amikor.." :-)))


Szoval ezen nincs mit magyarazni vannak emberek akik nem tudnak feldolgozni erzelmi csalodasokat es osszeroppannak es utana evekig cipelik magukban. Hagyd ott, mert ha maradsz csak leepulsz mellette plusz ez a pasi egy fantomot uldoz aki sztem mar a nevere sem emlekszik:-)))A gyereknek egy instabil hatter helyett jobb egy egeszseges szulo, a pasi ugyanis beteg. Tuti h harom percre nem hagynam ra a gyerekem.


Ehhez ero kell es az is lehet h konyorogni fog h maradj, vagy teged hibaztatni de muszaj menni:-))

2016. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja, hogy innen fúj a szél!

Így már érthetőbb a sztori, hogy a pszichiátriát is megjárta...

Én a helyedben soha nem kezdtem volna vele!

Amikor azt mondta, hogy nem vagy elég temperamentumos, olyan pofont adtam volna neki, hogy egyből az lettem volna.

Miért engeded, hogy faarccal szemtől szembe megalázzon?

Ezt nagyon csúnyán elbaltáztad!

Hogy voltál vele képes kibírni ennyi ideig?

Normális nőnek ez már rég szemet szúrt volna.

Azt felfogja egyáltalán, hogy az ő gyerekét várod?

2016. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És te hagytad, hogy ez a gyökér gyereket csináljon neked.... Gratulálok.
2016. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is így jártam de hálistennek nem voltam tőle terhes. Az exk lett a favorit, mert hogy milyen tüzes volt, hogy szhopta le valami szeméttelepen.... Én hülye nem léptem, most iszom a levét, nem bízom senkiben és nem tartom magamat szépnek, pedig mindenki szerint szebb vagyok az exknál, vékonyabb, tisztább, mégis.... Te ezt ne várd meg!!
2016. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!