Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl aranyos, kislányos vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl aranyos, kislányos vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy 3,5 éves kapcsolatom.

Kezdetben jól ment, a személyiségemmel megfogtam, de utána, amikor már nőcisnek kellett volna lenni, nem nagyon tudtam helyt állni, a párom egy sokkal fiatalabb, ámde szexisebb lány fele kacsintgatott. Más okokból, de vége lett.

Most van egy párom lassan egy éve.

Eleinte oda meg vissza volt értem, elmondása szerint most is szerelmes, DE!! Nem váltom ki belőle, amit ki kellene. Nincs szenvedély, dicsér, szerinte gyönyörű vagyok, látom is rajta, de nem váltom ki belőle azt, amit egy nőnek ki kellene a férfiből.

A személyiségem változatos, ő is abba szeretett bele, és minden fiú azt dicséri. Külsőleg olyan egyszerűen öltözködöm(cicanadrág, póló, topp, alkalmakkor egyberuha, és szép alakom van). Ennek ellenére nincs tűz, szenvedély, semmi...

Olyan kedves, aranyos vagyok, és bumm itt vége. Én szeretem magamat így, de valahogy olyan elveszett vagyok, és ezt érezni a kapcsolataimban is, mégse tudom, mit kellene tennem. :( 21/L.


2016. júl. 20. 15:24
 1/10 Gotland ***** válasza:
79%
Én kétszer elolvastam a kérdést esküszöm, de nem értem a problémádat.
2016. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok, mint te :( egyszerűen nem tudom, hogy legyek nőiesen szexi és nem csak cuki és attól tartok ez hosszútávon nem elég egy kapcsolatban.
2016. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy van bármi probléma? Nem csak képzeled? Talán megzuhant az önbizalmad az előző kapcsolatod után, talán magadban kerested a hibát, hogy véget ért, holott nem kéne. (Nyilván nem baj, ha az ember képes kritikusan tekinteni magára, átértékelni, hibázott-e valamiben, de egy bizonyos szinten túl nem egészséges.) Ha úgy érzed, hiányzik valami, akkor kérdezd meg a párodat, van-e valami, amit szeretne, ha változtatnál! Nem kell mindenkinek végzetasszonyának lenni. :)
2016. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És neked is hiányzik ez a szenvedély? Vagy nekem ok lenne, hogy te ilyen finomabb kisebb dinamikájú érzelmekben mozogsz?
2016. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek pont az kell, hogy a barátnője aranyos, cuki legyen. Én imádom a kislányos lányokat. A mosolyukat, az aranyosságukat, és elmondom neked, hogy emiatt váltják ki belőlem a vonzalmat, és emiatt lesznek ellenállhatatlanul szexik. :) Csücsöri pitsa bárki tud lenni, de aranyos, kedves, mosolygós lány csak az, akinek ilyen a természete :) 23/F
2016. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Mit vársz a jelöltektől?:D Hogy vesszenek meg érted és eszetlenül, a farkuk vezérlésével tépjék le rólad a ruhát?:'D A magyar férfiak között nagyon kevés az olyan, aki szenvedélyes és meg tudja adni azt a lányoknak/nőknek, amire szükségük van. Attól még, hogy te változtatsz 1-2 dolgon, ami nem feltétlenül rossz ha megteszed, nem lesz több olyan pasi, mint amilyenre vágysz. Szerintem ránk férfiakra kevésbé igaz, mint rátok, hogy nem mindenki mellett vagyunk ugyan olyanok. Lehet, hogy egy jobb kedvű pasi mellett jobb a kedvetek, vidámabbak vagytok, mint egy komolyabb pasi mellett, de fordítva ez már a legtöbb esetben nem igaz. Egy szenvedélytelen pasiban nem fogsz tüzet szítani, csak azért, mert 1-2 dolgot máshogy csinálnál, változtatnál.
2016. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Signaculum : ezt a férfiakkal való kapcsolataidra alapozod? :D
2016. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
21 éves vagy, jogilag már javában nagykorú, azonban belül még gyerek vagy. Ennyi. Fel kell nőni. majd 5-10 év múlva meglesz az a nőiesen szexi kisugárzásod.
2016. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ágyban is túl jó kislány vagy? Mert akkor uncsi lehetsz kicsit. :/
2016. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8. válaszolóval egyet értek. Belül én is még gyerek vagyok 21 éves létemre, viszont próbálok felnőni, önállóan dönteni, magabiztos lenni..nem könnyű. Mást sajnos nem tudok tanácsolni.
2016. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!