Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy barátnőm már több mint másfél éve, de közbe osztálytársammal is jól érzem magam főleg az utóbbi időben és nem tudom mit tegyek. Barátnőmet se akarom elhagyni, de osztálytársammal is lennék. Mi a tanácsotok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
azt, hogy hagyd ezt abba, mert ge.ci vagy!
2010. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát vagy csak nem tudod megérteni az egészet...
2010. ápr. 16. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Várnék egy picit..

Aztán rájönnék, hogy az osztálytársamat szeretem.

2010. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de meg tudom érteni, viszont ez akkor is szemétség. ne legyél önző. a lányoknak is vannak érzéseik. tisztázd magadban mit akarsz utána a másikkal beszéld meg, de ezt így ne folytasd
2010. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezaz hogy várok de nem akarok egy hosszú kapcsolatot elrontani egy bizonytalannal de bármennyire is próbálok ellenálllni nem tudok az a baj hogy bnőm messze lakik tőlem és ritkán találkozunk. Ezt probálom már 1-2 hete tisztázni hogy mi legyen de nem jutok sehova!
2010. ápr. 16. 16:19
 6/8 anonim válasza:
46%
Szerintem K.rogasd mind 2-őt:D legegyszerűbb
2010. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért: Én is iylen helyzetben vagyok mint te, csak én lány vok. Nagyon nehéz ez. :(
2010. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vok, írj e-mailt ha gondolod.
2010. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!