Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar találkozni, mert az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar találkozni, mert az visszalépés lenne a kapcsolatunkban? Lent

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, április végén ismertem meg egy 29 éves férfit. A megismerkedésünk elején tudtunk, hogy ő június közepétől augusztus végéig munka miatt külföldön lesz, de 2-3 hetente majd hazajár. Az elutazásáig az a másfél hónap csodás volt. Randizgattunk, majd egy bő hónap után le is feküdtünk. És az elejétől fogva mind a ketten éreztük a harmóniát, az összhangot, pedig én, és elmondása szerint ő is, nehezen enged közel magához bárkit is. Aztán miután elutazott, az első két-három hétben még minden ugyanúgy folytatódott, napi szintű üzenetek, telefonok, ugyanazzal a lelkesedéssel. Két hete vettem észre változást. Két hete jött volna először haza, de az anyukája betegsége miatt lemondta a találkozást. Én ezt teljesen meg is értettem. Utána is ugyanúgy írt napi szinten, beszéltünk, de észrevettem, hogy a lelkesedése mintha csökkenne, rá is kérdeztem adologra, azt mondta nincs semmi gond, csak annyit kell itt kint dolgoznia, és az új körülményeket megszokni, hogy most ennyi telik tőle. Én megelégedtem ezzel a válasszal. Most hétvégén megint jön haza. És itt jött ki az amitől féltem. Mondtam, hogy alig várom már, hogy lássam, erre írt egy mosolygós fejet. Kérdeztem, hogy mikor találkozunk, mondta, hogy bocsi, de most nem. Teljesen összezavarodtam, kérdeztem, akarja-e ezt folytatni, akar -e egyáltalán találkozni. Azt mondta, maga se érti mi történt az elmúlt hetekben, de biztos észrevettem, hogy változott ( észre - ezért is kérdeztem akkor rá, de megnyugtatott akkor hogy ugyanannyira hiányzok neki, mint ő nekem). És nem tudja mi legyen. Nem tudja adni azt a lelkesedést mint az elején, és ha találkoznánk is, az visszalépés lenne a kapcsolatban emiatt. Rákérdeztem, ez mit jelent, azt mondta, nem tudja, össze van zavarodva, időre van szüksége. Igazából sejtem ez mit jelent. Pontosan azt, hogy nem olyan lelkes, mivel már lassan hat hete nem láttuk egymást, lehet, hogy elmúlt a varázs, vagy nem tudom. A végén meg már azt mondta nem időt kér, csak most magával akar foglalkozni, tegyem én is ezt, mindenképp keres majd, és nem akar bizonytalanságban tartani. Én írtam neki, hogy nem írok akkor addig, amíg ő sem ír. Azt határozottan mondta, hogy nincs senki, nem ismert meg senkit, nem erről van szó. Most itt tartunk. Ennek két napja, azóta nem bírok lenyugodni, éjszakánként arra ébredek, hogy sírok, és fogytam három kilót.

Akivel volt már ilyen, mire számíthatok?


2016. júl. 22. 13:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy nem akar elveszíteni, de nem tudja azt a pozitívat adni, amit kellene, mert nem érzi azt belül most, negatívat meg hazug dolgot meg nem akar.
2016. júl. 22. 13:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem felszedett kint valakit és most őrlődik hogy mit tegyen. Ahhoz nem elég tökös hogy szakítson.
2016. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Történhetett bármi, ami miatt most visszalép. Összejöhettek a magánéleti dolgai, esetleg megismerkedett valakivel, stb. Miután nem mondta el, konkrétan mi baja, így nem tudhatod. Csak az a biztos, hogy menekülőre fogta.


Egy dolgot ne tegyél, ne menj bele, hogy vársz arra, amíg ő keres. Másból sem fognak állni a napjaid, mint reménytelen várakozásból, amibe belebetegszel. Inkább zárd le teljesen ezt a kapcsolatot, még ha most nehéz is. Hidd el, idővel nyugodtabb leszel. Ha pedig annyira hiányzol majd neki és tényleg szeret, ennek ellenére jelentkezni fog.

2016. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen baratom akinek mindig volt valami kisebb nagyobb magyarazata hogy epp akkot miert ker idot. En hulye mindig megadtam neki mert mindennel jobban szerettem. Aztan par honap mulva mivel a sok tokolessel kiolte belolem a szeretetet es a bizalmat es folyton agyaltam hogy mikor leszek mellozve en akartam idot mert az jo volt hogy volt mellettem valaki, de konkretan mar nem o kellett ( akkor jottem ra hogy valoszinu o azert akart mindig idot mert nem szeretett engem. En amig szerettem soha nem kertem volna idot)


Nos ebbol remelem levonod a kovetkeztetest :)

22n

2016. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Levonom a következtetést... :/ az a baj, h nem is ő az első, aki egy-két hónap után ilyen-olyan indokkal meg-illetve kihátrál az egészből. Kezdem néha azt hinni, biztos velem van a gond, de nem vagyok se hisztis, se túlzottan tapadó, stb. úgyhogy nem értem. De most ez baromira rossz, mert ő az első olyan, hosszú hosszú idő után akit tényleg a szívembe kezdtem már zárni, meg mertem nyílni előtte, stb.
2016. júl. 22. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jarsz legjobban ,ha mar most szepen elkezded magadban lezarni a dolgot.
2016. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!