Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet különbséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet különbséget tenni aközött, ha a párod szerelmes és ragaszkodó, és aközött, ha ki akar sajátítani?

Figyelt kérdés
Nincs fizikai bántalmazás vagy konkrét tiltás.
2016. júl. 22. 10:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt nagyon meg lehet érezni, ha ki akar sajátítani. Nemsoká fuldokolni fogsz tőle.
2016. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Én örünék, ha ki akarna sajátítani. De tényleg, nem zavarna.
2016. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy neked mik az igényeid.

Erre nincsenek szabályok, ha neked sok amit csinál, akkor beszélj vele, és ha nem tudtok hosszabb távon, kompromisszumok segítségével dűlőre jutni, akkor sajnos a kapcsolatotoknak nem sok jövője lesz, mert boldogtalanná váltok.

2016. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Féltékenykedik-e alaptalanul. Ha igen, akkor gáz van, ha nem, akkor szerelmes és ragaszkodó.
2016. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

2#

Nem tudod mit beszélsz.

Engem a párom kisajátít, a poklok poklát élem meg. Ellenőrzi a telómat, a boltba is alig mehetek egyedül, a barátnőimet elűzte mindet, csak vele legyek, csak vele menjek mindenhova. Tegnap adtam be a válást.

2016. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A szabadieje 99%-át veled akarja tölteni - elvárja, hogy tedd magad szabaddá a számára. Hiszti és duzzogás megy, ha dolgod van (pl: túlóra, különóra, család, iskola) Buliról ne is beszéljünk. Az együtt töltött időben szinte mindig az van, amit te akarsz csinálni, de azt az időt mással/másvalakivel nem töltheted. Nyaralni nem mehetsz nélküle, hobbid nem lehet.
2016. júl. 22. 11:01
 7/20 A kérdező kommentje:
viszont nem kutatodik a holmidban, nem ellenőrzi, kivel beszélgetsz
2016. júl. 22. 11:01
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

#5


2-es vagyok... Az lemaradt, hogy nem vagyok csaj... Én örülnék ennek. Szeretem ha törődnek, foglalkoznak velem, talán azért mert ezt eddig soha nem kaptam meg. Súlyosan sértült lelkivilág, zárkózottság stb. után mint medikit jönne az ilyen.

2016. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"A szabadieje 99%-át veled akarja tölteni - elvárja, hogy tedd magad szabaddá a számára. Hiszti és duzzogás megy, ha dolgod van (pl: túlóra, különóra, család, iskola) Buliról ne is beszéljünk. Az együtt töltött időben szinte mindig az van, amit te akarsz csinálni, de azt az időt mással/másvalakivel nem töltheted. Nyaralni nem mehetsz nélküle, hobbid nem lehet."


Nálam ez már bőven a kisajátítás kategória, nem is tűrném senkitől. Teljesen normális, hogy az ember szeretne minél több időt tölteni a társával, viszont ha nem tudja megérteni, hogy az élet nem állhat csak belőle, nem foroghat csak körülötte, és ezt hisztivel, duzzogással, tiltással próbálja elérni, akkor egy önző, birtokló emberről van szó, aki nekem nem fér bele az életembe.


A féltékenykedés, kutakodás, ellenőrzés még gyorsabban kivágná nálam a biztosítékot, de nem kell ennek is megjelennie, hogy behúzzam a kéziféket, elég már maga a tény, hogy nem tölthetek időt a barátaimmal, nem lehet hobbim, nem utazhatok el valahová. Tudom, hogy vannak rengetegen, akik számára nem probléma, de az ilyen ember nem hozzám való, nem lennénk együtt boldogok, pláne, hogy vagyok olyan karakán típus, hogy nem hagyom magam sem érzelmileg zsarolni, sem befolyásolni, pláne nem


Szerencsére nincs ilyen probléma a kapcsolatomban, mi nem csinálunk problámát abból, hogy a rengeteg közös programunkon kívül vannak külön programok is, legyen az baráti sörözés vagy épp utazás, bármi. A férjem például hamarosan megy fesztiválozni, nekem nem kenyerem a zenei stílusa, így kihagyom, elutazok helyette barátokat látogatni (külföldön élünk), egy másodpercig nem volt ezen háborgás egyik oldalról sem. Számomra ez a normális és jól működő, de kinek mi.

2016. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*pláne nem ilyen aljas módszerekkel, mint a hiszti. - ez valahogy lemaradt a közepéről, upsz.
2016. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!