Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagy gond ez?

Figyelt kérdés

A párom (21/n) egyaltalan nem kezdeményez az ágyban . Egy kezemen megtudom számolni hogy hányszor jött egy ev alatt ő oda . Ezen felül szinte minden este veszekszünk azon, hogy nem hajlandó lefeküdni velem. Ez miatt nem merek nyitni sem felé, mivel sokszor elutasít .


Őszintén, nem a szex része érdekel jobban a dolognak, hanem az, hogy egyutt élünk, én elmegyek 5-6 napig nem találkozunk mert hazamegy a szüleihez vagy dolgozom . Na szóval 5 nap után végre látjuk egymást ,

Majd a közös éjszakán kijelenti, hogy nem hajlandó megborotválkozni, de lefeküdni sincs kedve úgyhogy ne is szamitsak semmire .


Megcsalni nem hiszem hogy megcsalna, mivel a munka miatt az utóbbi időben elhanyagolta magát . Nem borotvalkozik meg odalent , ami engem nem zavar ,de ha lenne valakije akkor gondolom megcsinálná...


Na szóval mit tegyek ??? Egyszerűen nem tudom szépen eltűrni, hogy öt nap utan itt ülök a kanapén, megőrülok érte , és neki nem is hiányzik ...


2016. júl. 24. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Most váltasz, vagy szenvedsz még pár évet.
2016. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha azt elfelejtettem , hogy a szexet élvezi velem . Mindig el élvez , látom, hogy jólesik neki , viszont csak fekszik , majd ha megkérem neha meglovagol. Oralisan is csak en kényeztetem. Egyszerűen hiányzik az, ami az összes eddiginél megvolt , a tűz , a szenvedély . Hiányzik , hogy lássam azt hogy kívánja .

Bocsánat minden nemű helyesírási es ékezet hiba miatt , nincs kedvem kiírni mindent, szóval amit az autó correct javít azt hagytam csak ugy .. Remelem meg értitek

2016. júl. 24. 23:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hű, én voltam ilyen kapcsolatban, a pasim sose akarta, mert mindig fáradt volt, meg nem volt kedve... MENEKÜLJ amíg tudsz, hosszú távon csak tönkretesz, én szörnyen önbizalomhiányos lettem amiatt, hogy ő nem kíván...

Amúgy beszéltetek már erről őszintén? Mit mondott, miért nem akarja?

2016. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem válaszoló véleményét. Menekülj!
2016. júl. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a francba, borzalmas amikor van egy párkapcsolatod és nem kapsz annyi figyelmet ilyen téren, mint amennyit szeretnél. A volt barátom is ilyen volt, mindig fáradt, nem kívánja annyira, stb. szóval inkább búcsút intettem neki. A mostani barátommal hetente átlagosan 6-8-szor szexelünk, de annyira jó vele, hogy még ez is kevés a számomra. Mondjuk nekem van irdatlan étvágyam, szóval ez már nem a te esetedhez kapcsolódik. :D
2016. júl. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ezen felül milyen a kapcsolatotok hangulata?


23F

2016. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat . Egyébként beszéltünk mar erről, azt mondta egy régi trauma miatt van ez, amit nem akar elmondani . Gondolom nem erőszakoltàk meg, mivel annyit mondott , hogy csak az anyukája es a srác tud rola . De ez mar régen nem azert van .. Magamra fordítom inkabb.. Szóval nem a szexet hanem szerintem engem nem kivan , es ez a bajom , hogy ezt érzem ..


Egyébként is elég sokat veszekszünk sajnos ..

2016. júl. 25. 08:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Most rosszul fog esni amit írok:

HA tényleg élvezi a szexet, akkor kívánja és hiányzik neki, ha nincs.

Amennyiben ennyire elvan szex nélkül, úgy csak megjátssza magát az ágyban, mert úgy hamarabb szabadul.

Azt is jól érzed, hogy téged nem kíván, mert ha szexelni nem is akar, legalább egy kis gyengédségre, egy kis összebújásra mindenképpen igénye lenne, de ahogy látom, őt ez is hidegen hagyja. A kényelembundát is azért növeszti, hogy neked ne legyen kívánatos, békénhagyd.


Eltávolodtatok egymástól minden szempontból.

És ami nagyon nagy gond, hogy annyira nem bízik benned, hogy elárulja, mi az a trauma, ami miatt ilyen. Pedig azt neki is látnia kell, hogy ez nem normális. Így viszont nem értem, milyen alapon vár el megértést tőled.


Ez az aszexuális hozzáállás nem fog változni később sem. Ha nem akarsz úgy leélni egy életet, hogy ülsz a luk mellett és vonyítasz (meg két-három havonta kapsz egy kis szánalom szexet), akkor lépj ki a kapcsolatból.

Főleg ha már gyakorlatilag csak veszekedni jártok össze.

2016. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fuss, amíg lehet.

Hidd el, hogy a szex jár, bárki bármi más mondjon, ne hidd el.

Sok sikert a következő lányhoz!

2016. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Így tényleg gáz, nem bízik benned, és a kapcsolat se túl jó. Továbbra is azt mondom, hogy menekülj tőle.

2016. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!