Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom ilyenkor senki nem szokott kérdést feltenni, de. Gáz van?

Figyelt kérdés

Annyira fáj, hogy nem tudok aludni, és... Olyan magányos vagyok....

Itt fekszem az állítólagos "barátom" mellett, aki nem képes átölelni, sőt kifejezetten elfordul mellőlem az ágyban, mert idegesítem. Annyit "enged", hogy megfoghatom a kezét, vagy picit a derekát, de ezt is csak néha engedi..


Rosszul érint, mert ha átölelne, nem érezném azt hogy egyedül vagyok és könnyebben el is aludnék. Most olyan, mintha totál egyedül lennék. Hiába minden, hiába kértem, hogy változtasson, mert nekem így nem jó, hiába beszéltünk róla... Ő ad egy "jóéjt puszit" és átfordul a másik oldalára, és úgy fekszünk egymás mellett, mint két idegen, nem úgy, mint egy szerelmespár. Sokszor volt olyan, hogy én az ágy egyik felébe, ő pedig a másik felébe aludt, 1 méterre egymástól, mindenféle érintkezés nèlkül.. Neki ez teljesen normális..


Akkor se toleránsabb velem, ha rosszat álmodok az éjszaka közepén, felébredek, és átkarolom.. Ő pedig vagy nagy nehezen elviseli, vagy ellök, mert "melege van, nehéz vagy" stb hülye kifogások.


Értem én, hogy nem szeret összebújva aludni.. De én meg nagyon is, és találhatnánk vmi közös megoldást, de semmi.. Sokszor sírtam is már éjszaka közepén emiatt, mert nem bújik oda hozzám sose... Mostmár hozzászoktam és sírni sem tudok, már nem megy, annyit bőgtem már.. Sokszor olyan érzésem van, hogy ugyan van párom, de totál egyedül vagyok és magányos..


Igazából nem tudom miért csodálkozom, egész kèt èvünk alatt ilyen volt.. Csak mostmár egyre jobban fáj, egyre nehezebben viselem ezt el, a többi probléma mellett szépen lassan kezdenek elmúlni az érzéseim is.


Kérlek adjatok tanácsot... Szakítanom kellene vele? Vagy ez csak hiszti? Tudom, zavaros a megfogalmazás, és lehet hülyének fogtok nézni h emiatt szakitanèk, de már annyira elegem van.. Szomorú vagyok és magányos..


22/L


2016. júl. 25. 05:03
1 2
 1/17 Bence_ ***** válasza:
76%

Te tudod mi ez, te érzed.

Ha Neked ez egy alapvető igényed akkor gondolkozz el azon, hogy le tudsz e mondani róla a kapcsolatotok érdekében.

Ha nem akkor keresni kell valamilyen megoldást. Úgy látszik neki jó így. Neked rossz, lépj.

2016. júl. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Költőnő? ***** válasza:
Csak az alvás közben ilyen?
2016. júl. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
43%

Ez egy teljesen általános és természetes dolog. A kapcsolat elején még azt is elviseli az ember ha a másik a hátadon fát vág, annyira alárendelődsz, a hormonok miatt. Csakhogy a megszerzett tüskék, és az idő előrehaladtával, ahogy múlik a szerelem, egyre több fájdalmat okoznak. Ami eddig oké volt, az már zavar.


Ti sem vagytok másként. Akartad, hogy működjön, mert fiatal a kapcsolat, ahogy valószínű te magad is. Alapvető igényed háttérbe szorítottad, de ez nem tart örökké.

Ha nem tudtok megegyezni, akkor a szakítást csak elodázni tudod, elkerülni nem. Nekem teljesen, mindegy, hogy most, vagy még 1,5 év múlva dobod be a törölközőt. De úgy látom, ő nem tud ebben alkalmazkodni, te a lelked is kisírod, ha nem kapod meg... úgyhogy ez halott ügy.

2016. júl. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#2 sajnos nem. Én alapból bújósabb típus vagyok, és néha őt ez zavarja. Én pedig attól leszek ideges, mert ellök magától.... Múltkor pl. az volt a baja, hogy moziban éppen horrorfilmet néztünk, én pedig úgy belékaroltam, hogy idézem: "elszorítottad a karomba a vèrkeringést... Másfél óràig csak szorongattál!!" És emiatt volt rám mérges.. (Közel se szoritottam annyira pedig, azért nem vagyok bolond, hogy rosszat tegyek a saját párommal...)

Többször el is húzódott a moziba, visszarakta a kezemet az én ölembe.. (pedig ott tényleg jól esett volna, ha valakit úgymond "foghatok", elég ijesztő film volt) A felettünk ülők szerintem azt gondolták, hogy ez az első valahány randink, és biztos én valami nyomulós csaj vagyok, aki így akarja felszedni a srácot, hogy a horrorfilm miatt odabújik hozzá.. A srác meg nem akar tőlem semmit, és próbál vhogy lerázni..


Úgyhogy tök kínos volt az egész szituáció. De sajnos még számtalan ilyen sztorim van, mert ez a "probléma" kb. mindennapos..

2016. júl. 25. 06:10
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem ő a megfelelő partner számodra...
2016. júl. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

Akármikor tehetsz fel kérdést...


a kapcsolat hangulata milyen? nem lehet, hogy azért ilyen, mert ő sem érzi, hogy szeretnéd?


ismered az 5 szeretetnyelvet?

neked hiányzik az érintés, de gondolj bele, neki lehet más téren ugyanilyen hiányérzete van és azért ilyen, lehet nem is tudatos!

ajánlom figyelmedbe Gary Chapman: A szerelem pszichológiája (vagy az Egymásra hangolva) című könyvét.

Ha szeretnél erről beszélni, vagy érdekel a dolog írj privátot.


23F

2016. júl. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem vagytok megfelelőek egymásnak. Lehet, hogy imádjátok egymást, de az igényeitek annyira különbözőek, és ebben nem lehet kompromisszumot kötni. Ha nekem azzal jönne a párom, hogy összebújva akar aludni, megijednék. Nem tudnék, pedig szinte fáj, annyira szeretem őt. De téged is megértelek, mert ha ennyire ez a vágyad, nem szabad folyton visszafojtani. Sajnos ez a bújós-nem bújós dolog személyiség kérdése... Nagyon sajnálom, hogy így alakult, jogos lenne a szakítás. Ez nem az, amiben lehet kompromisszumot kötni...
2016. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

" Hiába minden, hiába kértem, hogy változtasson, mert nekem így nem jó, hiába beszéltünk róla... "


Akkor tényleg hiába.. ha idegesíti a testi közelséged - gondolom, azért a szexet csak elviseli valahogy - akkor inkább ilyen mozgó guminőnek lát.

2016. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
3%
úristen, micsoda problémák
2016. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen exem, nálunk az vált be, hogy a lábunkat érintettük össze, miközben egymásnak háttal feküdtünk. Így nem volt meleg, kényelmetlen, és mindketten a megfelelő pózban tudtunk aludni. Persze nála is voltak olyanok, hogy nem fogta meg a kezem az utcán, zavarta, hogy túl gyakran megérintem. Ezek a kapcsolat vége felé jöttek fel, ilyenkor már semmit sem lehet tenni, de amíg még küzdötök addig alvásra tökéletes megoldás szerintem a lábösszedugás.
2016. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!