Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos neked, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos neked, hogy a párod anyagi biztonságot nyújtson neked? Meg tudnál élni a saját lábadon? Főleg nőket kérdezek, mennyire van B tervük?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem mert a baráti társaságom ahol kb 15 nő van ( mind 20-on felüli, értelmiségi) mind fontosnak tartja, hogy egy pasinak legyen egzisztenciája. Lányok, nők, nem megalázó, hogy az igényelt luxust egy pasi adja meg? Hogy nem tudjátok megteremteni magatoknak? És miből gondoljátok, hogy nem lehet benneteket egy szebbre jobbra lecserélni? Netán otthagyni, húsz év múlva, 20 kg súlyfelesleggel?
2010. ápr. 17. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de én pont nem az a lány vagyok, aki elvárja, hogy megteremtse nekem valaki a luxust.

Igaz, a mai fizetésemből még magamat is alig tudnám fenntartani, nemhogy luxusra gondoljak.

Nekem nem fontos, hogy a pasinak legyen pénze, luxusban tartson, mert én nem vagyok egy elkényeztetett p*csa, akinek a szülők, meg stb. a seggük alá rakják a dolgokat, hogy azért ne kelljen megdolgoznom. Én nem ebben nőttem fel, és az ilyen gondolkodású lányokat sosem fogom szerintem megérteni.

Nekem csak annyi elvárásom van a barátommal kapcsolatban, hogy szeressen úgy, ahogy vagyok, és amilyen vagyok.


22/L

2010. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem fontos h anyagi biztonságot nyujtson egy férfi énegyedül nem hiszem h megtudnék élni legalábbis ugy érzem aztán lehet h igen, de nekem fontos egy férfira felnézhessek és biztonságot nyujtson nekem anyagilag is és mindenhogyan is:)
2010. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fèrfi menjen vadàszni, öljön kardfogù tigrist, a nő addig vigyàz a fiaira ès bogyòkat gyűjtöget a barlag körül...
2010. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igenis fontos, hogy a férfinek legyen egzisztenciája. Nem akarom, hogy eltartsanak és közben én ne csináljak semmit, de sokkal megnyugtatóbb, ha egy olyan férfival élek együtt, akire lehet alapozni a későbbiekben nem csak érzelmi, de anyagi értelemben is. Én meg tudok állni a saját lábamon, de egy férfinál (annál a férfinál, akinél lekötöm magam) fontos az anyagi biztonság is. Ez csak az én véleményem, mégsem vagyok hülye p*csa, csak vannak bizonyos elvárásaim egy férfival szemben.

24/N

2010. ápr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem. Hát a barlangos vadászós téma, már rég nem aktuális, ezt meg lehet köszönni az emancipunciknak.

Akkor már csak arra válaszoljon, aki igényli hogy a férfi eltartsa, hogy mit csinál, ha a férfi lecseréli egy fiatalabbra, szebbre?? HM?? Nem volna egyszerűbb ha inkább te teremtenéd meg a biztonságod, minthogy egy férfin élősködj?

2010. ápr. 17. 00:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Én el sem tudom képzelni, hogy a férfi tartson el.

Én dolgozom és dolgozni is akarok! Ha sok pénzem lenne simán eltartanám amúgy a pasimat is... de hogy engem tartsanak el, nem bírom!

Nekem megalázó és egyszerűen sz.rnak érzem magam tőle.

Már az is zavar, ha sokszor ő fizet pl. mcdonaldsban vagy bárhol.


Múltkor vásárolni szerettem volna de beugrott elém egy rib.i és negyed órát beszélt a pénztárossal. Azt panaszolta el, hogy kirúgta a pasiját mert megunta és most az nem hajlandó tovább fizetni a tanulmányait és hogy miylen egy rohadt szemét disznó. Hát, nem bírtam szó nélkül hagyni le riban.coztam a csajt és jól kiosztottam. Erre még neki állt feljebb. Hát, amilyen flegmán beszélt, örülhetne, hogy nem vertem meg. Na mindegy.


Nem értem az ilyen nőket.

A világon az egyik legjobb érzés amikor saját erőből érsz el valamit és nem tartozol senkinek. És amikor úgy érzed bármire képes vagy. És tudod, hogy az életed nagyjából azért csak rendben van.


Egyébként pedig a nőknek nem áll jól az öregség. A férfiak arca karakteresebb és szexibb lesz az évek során, de a nők csak fiatalon szépek... Szóval idős korra nem árt, ha van pénze egy nőnek... vagy ideális esetben szerető társa.


Remélem, hogy az összes ilyen tehetetlen, hülye nőt kidobja a pasija és majd kéregethetnek az utcán vagy árulhatják magukat! Annyira megérdemelnék. Lehet lepontozni, gondolom a legtöbb nő úgyis ezt fogja tenni.


20/N.


u.i.: azért nekem is fontos, hogy a párom anyagilag stabil helyzetben legyen. De csak azért, mert nem örülnék neki, ha nagyobb összeggel kellene kisegítenem... Mert általában akit ki kell az nem tud bánni a pénzzel szóval sosem kapnám vissza. Természetesen, ha úgy hozza a sors segítek rajta, ha tudok de egyébként örülök, ha egy pasinak van munkája és megteremti magának, amit kell. Így legalább nem kell miatta aggódnom.

2010. ápr. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek különösebb elvárásaim, de az talán jogos, hogy megkeressen annyit, amennyiből az én jövedelmem mellett megélünk. Ez nagyjából megegyezik az én jövedelmemmel (100-110 ezer forint).
2010. ápr. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem várok el ilyen szempontból egy pasitól semmit. Természetesen dolgozzon , de én attól ugyanúgy dolgozni szereték , hogy a saját lábamon is meg tudjak állni. Véleményem szerint a férfiak között is sok olyan van , aki attól érzi férfinak magát ha eltartja a bnőét, feleségét. Ezzel nincs is semmi probléma, csak a nő is tegye a maga dolgát és ne legyen neki minden egyértelmű, ne vegye úgy hogy minden jár neki.
2010. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!