Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megadom a biztonsagot es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megadom a biztonsagot es tudni fogja h nem veszit el, egy ido utan megunja a biztonsagot es engem es otthagy?

Figyelt kérdés

A baratom sokszor erezte ugy h nem erdemel meg, s tul szep vagyok neki meg hasonlok. Mindig mondtam h mellette vagyok,. es sokan tanacsoltak is h ereztessem vele a szeretetet, s a biztonsagot.

De ha megkapja, akkor nem unja meg azt h tudja h akarmikor megkaphat mert ugyis szeretem? neha utolerte a bolcsesseg, meg a vaganysag azota leszokott.De ettol felek, h megunna ha biztonsagot adok neki. Mit tegyek?


2008. máj. 22. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az állandó küzdelembe is ugyanúgy belefáradhat. Egyébként szerintem nem túl szép ez az érzelmi sakkozgatás meg taktikázás, hogy mit tegyél vele, nem tűnik egy őszinte kapcsolatnak. De ha már mindenképpen ez kell, akkor azt javaslom, add meg neki a biztonságot és éreztesd vele, hogy milyen jó neked, hogy ezt a biztonságot megadhatod neki. Vagyis érezze az aktív jelenlétedet.

A megunásnak ugyanis nem a biztonság az oka, hanem az ellaposodás, ellangyosodás, megszokás. Az nem ugyanaz.

2008. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem taktikazas csak en ugy erreztem eddig minden fiummal..h ha tudjak biztosra h megkaphatnak, akkor megunnak hamar.

Es ezt a baratom komolyan szeretem, es a vilagon semmiert nem szeretnem elvesziteni

2008. máj. 22. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Add meg neki a biztonságot és szeretetet. Ha úgy látod kezd megunni akkor tedd féltékennyé, érezze azt hogy akár másnak is lehet esélye és nem ő a Jani.
2008. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Add meg Cézárnak ami jár.

Kaja meg legyen főzve, cső-csap-csempe-csillár-csillogjonvillogjon.

Szex ezerrel, ahogy ahányszor és amikor csak akarja.


Ha ezek után is elhagy, valszeg egyszerűen rusnya vagy.

2008. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Model vagyok! ugyh a rusnyasag nem hiszem h belejon...kosz a sertegetest
2008. máj. 24. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Add meg neki a biztonságot, és a szeretetet. Ha megun, akkor sose volt a tiéd.. ha nem, akkor sokat javul a kapcsolat, és néha csináljatok valami izgalmasat egymással.. menjetek el ide-oda..piknikezni, ott is lehet hancúrozni ami növeli az egymás iránti hormonokat.
2008. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!