Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmet válasszam vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet válasszam vagy a biztonságot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy fél éve vagyok együtt a párommal, de nem vagyok szerelmes csak megszoktam, hogy ő van nekem és biztonságban érzem magam mellette, a szülei már megszerettek, tervezzük a közös nyaralást, és a barátai már nekem is a haverjaim! De van másvalaki, akibe azt hiszem szerelmes vagyok de neki is tetszek és hiányzok neki állitolag, de nem tudom hogy mi lenne ha vele jönnék össze inkább, mivel ha szakitok a jelenlegi párommal, akkor elveszitem őt végleg viszont már megszoktam őt és nagyon hiányozna és a barátaival is rosszba lennék! Nem tudom mit tegyek

L/20


2009. ápr. 14. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a szerelmet. Ez így van mindig, mindenkivel, egy hosszú jól működő kapcsolatból nehéz kilépni, még akkor is, ha nincs már szerelem. De meg kell tenni. Egyszer élsz, utána bánni fogod, hogy nem cselekedtél. Én eddig kiléptem egy 3 éves és egy 1 éves kapcsolatból, nehéz volt, de nem bántam meg :) És egyik sem úgy ért véget, hogy egy hirtelen fellángolás miatt, a 3 éves után jött az 1 éves, és az 1 éves után úgy látszik, most újra hosszú távra tervezhetek (vagy talán örökre, ki tudja), szóval nem ilyen pár éjszakás "szerelmek" miatt döntöttem úgy, ahogy. Cselekedj ;)
2009. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ de mi lesz a haverjaimmal akik már szinte barátaimmá váltak?:( és hogy megszoktam őt
2009. ápr. 14. 18:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy, hova aggódni most a biztonság miatt?? Majd esetleg tíz év múlva lehet, hogy alutálisabb a kérdés, de amíg fiatal vagy élvezd, és ha szerelmes vagy akkor ész nélkül ugorj fejest bele :)
2009. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom és igazad van de a többiek?:/ Még mindig ezen vagyok fennt akadva :D
2009. ápr. 14. 18:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok, én egy négy éves kapcsolatot hagytam ott egyik napról a másikra, mert jött valaki, szerelmes lettem. Nagyon nem könnyű, és kell, hogy az új szerelem támogasson mindenben. De hidd el, hogy fél év nem olyan sok, el fogod tudni engedni a kezét. A barátok meg akkor barátok, ha melletted állnak mindenben.
2009. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
én a biztonságot választanám.27 éves vagyok,hülye voltam hogy többször is a szerelmet választottam.ami természetesen elmúlik egy idö utan.
2009. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát basszus akkor maradj vele! Döntsd el, hogy melyik a fontosabb...
2009. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A biztonságot meg fogod unni, túl fiatal vagy ahhoz, hogy most lekösd magad egy életre, pláne ha már fél év után sem vagy szerelmes az illetőbe. Mondjuk együtt vagytok még két évig - teljesen feleslegesen. Így csak pazarlod az életed...
2009. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de még igy se tudom mit tegyek! És mi van ha azzal akit szeretek nem lenne olyan jó?
2009. ápr. 14. 18:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak fél éve vagytok együtt, és nem is vagy szerelmes, akkor nincs is értelme a kapcsolatnak. Ha nem is létezne az a srác, akibe szerelmes vagy, én már akkor is az tanácsolnám, hogy vess véget a jelenlegi kapcsolatodnak. Fiatal vagy, meg kell adnod az esélyét egy teljes, boldog kapcsolatnak. Ne feledd a másik fiú is adhat biztonságot.


Petranova

2009. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!