Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probálkozzak még vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probálkozzak még vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a nyáron egy német sráccal,amíg a nyári munkára kijöttem Németbe dolgozni. Randizgattunk,de kicsit mindig fura volt,aztán kiderült,hogy az exbaratnője nagyon bekavar a képbe. Állítólag rossz lelkiismerete van a srácnak a lány miatt,mert fájdalmat okozott neki és nem tudja elengedni. Még nem múltak el az érzései irànta,nem tudja újra akarja-e vele kezdeni,illetve hogy velem mit akar kezdeni,mert meg akar ismerni,es ha most elengedne,megbánná.Az exbarátnő bensőjét viszont a scheiße szóval illette,szóval végképp nem értek semmit. Viszont előfordul,hogy napokig nem keres,aztán felbukkan,mintha mi sem történt volna,együtt töltünk pár órát és lelép. Valószínűleg az egésznek már kampó,ha a kapcsolat eleje is ilyen pocsék,de mégis azt érzem,hogy valamivel még próbálkoznom kéne,hogy kitárja felém a szívét. Jöhetnek az őszinte bunkó vélemények is, jól bírom őket. 20/L
2016. júl. 25. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Az együtt töltött pár óra alatt lefekszel vele?
2016. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,le
2016. júl. 25. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos azt kell mondanom, hogy valószínűleg kihasznál. Lehet a volt barátnőjét próbálja fűzni, és közben veled szexszel, mert a volt barátnőjével még/már nem tud. Szerinted hagyd a srácot.
2016. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem
2016. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokat szeretem én is.
2016. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írt egyszer egy kisregényt nekem,amiben arról volt szó,hogy lelkileg tönkrement és tudja,hogy nem tud annyit adni,amennyit tőlem kap. És hogy néha azért nem keres mert nem akar fájdalmat okozni azzal,hogy nem tud dönteni.
2016. júl. 25. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, hát az ember sok mindent ír/ sok mindent mond szexért. Ha tényleg meg lenne zuhanva, akkor nem kezdett volna veled. Amikor én voltam ilyen rossz passzban, akkor kb lányra se akartam nézni.
2016. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Leforditom neked nemettudas nelkul is: volt egy p***csa, aki lelkileg tonkretette, nem akar parkapcsolatot, de talalkozott a kedves, aranyos, naiv magyar lanykaval akinek semmit nem kell nyujtani, az megis erolkodik (pluszban meg urithet is bele! Micsoda lehetoseg!), hogy o kitarja fele jeges, elhalt szivet...


Forditoi utoirat: ha te annyira tartod magad, hogy valakinek nehany orara az uritolyuka legyel, akkor hajra. De ha van nemi tartasod, akkor tovabballsz. A pasinak masra mar nem fogsz kelleni, mert minek erolkodjon? Az exe utan nyavogva is mindent megkapott toled.

2016. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezzel nagyjabol egyet is ertek. Kosz a valaszokat. :)
2016. júl. 25. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
ennyi ésszel szabadlábon... aztán meg jön a siránkozás, hogy a pasik miért csak ennyire akarják használni a nőket... hát pont azért, mert lehet
2016. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!