Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibírta a kapcsolatotok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírta a kapcsolatotok ha félévet külön töltöttetek? (erasmus stb. ) Milyen volt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Ki, mivel én hűséges voltam, azt meg nem tudtam, hogy kint fűvel-fával kefél az én kedves exbarátnőm.

Megnyugtatott azért, hogy nem csak ő csinálta:)

Azóta láttam már ezt-azt, nem nagyon hiszek benne, hogy egy ilyen lehetőség során egy nő ne lépne félre.

2016. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi egy evet toltottunk kulon, kulfold miatt de nem Erasmus hanem Afganisztan kikuldetes. Eleg rossz volt, mert neten nem ugyanaz, voltak ok nelkuli feltekenykedesek, meg neten nem ugy mennek at a dolgok mint az eletben es tortent mindez akkor amikor meg nem voltak okostelefonok, es az emberek foleg Yahoon-n irtak egymasnak, Windows 95-rol:-))))


Szal kokorszak😂😂😂😂Megoldottuk, kivartuk megcsalas nelkul, mert nagyon szerettuk egymast.Akkoriban internet kavezok voltak smart phone helyett es amikor tudtam h pl nem ernek haza akkorra amikor beszelni tudunk, akkor melo utan mindig beugrottam net kavezoba, vagy tovabb maradtam az irodaban.


Skype az volt, csak a minosege volt kataszrofalis es a szuleim telefonalni akartak akkor le kellett mennem a netrol:-))Ennek kovetkezteben kb egy konyvnyite valo levelet irtunk egymasnak, amit kesobb bekotottunk:-)))


Szal tulelheto ez is. Hazajott, osszehazasodtunk, volt 6 evunk aztan kidobtam mert megcsalt:-))Nem banom, szep emlek volt es megerte varni kimeneteltol fuggetlen:-))


34/N

2016. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
Erasmus? Ez a felnőtt kategória!
2016. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ez rajtatok múlik.. folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, így megosztottuk a hétköznapjainkat. Mások is kibírták és volt aki meg se próbálta.. az ő döntése volt. 21L 23F
2016. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!