Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom pont ezzel cseszi el a kedvem?

Figyelt kérdés

Szóval jött ez a szöveg a felviről: "Felvételi pontszáma elérte az állami ösztöndíjas képzés ponthatárát."

Na most 3-nak jelöltem és nem tudom, hogy ez most véglegesen azt jelenti, hogy felvettek-e vagy sem. Erre a barátom folyton azzal csesztett most, hogy biztos nincs meg, meg neki se volt akkor nekem se legyen, és komolyan egyre jobban veszi el a kedvem, így is ideges voltam, mert tavaly nem sikerült. Mit kéne most neki mondanom? Vagy túlreagálom?


2016. júl. 26. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a p..csába, és menj el a barátnőiddel ünnepelni.
2016. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
"felnőtt párkapcsolatok"
2016. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy bunkó.
2016. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyerekes!
2016. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, tudtommal felnőtt
2016. júl. 26. 21:46
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Es amugy felvettek. Bar nem tudom milyen esellyekkel indul az a felsooktatasban, aki bizonytalan abban hogyha 300 pont a hatar es neki 301 van, akkor az tobb-e vagy sem.
2016. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Te igen. A parod nem az. (Nem. Felnott)

A szerelem nem irigykedik... szval. Ez nem is szerelem

2016. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért az durva, hogy egyetemre készülsz, és nem tudsz egy ilyen mondatot értelmezni, hgy felvettek. :D Nice. A barátod egy paraszt, használ téged, de nem szeret.
2016. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. én azt nem értem, miért egy ilyen marhával vagy együtt?

Persze, tudom, "nagyon szeret", meg "ilyet úgysem találnál". Ilyet lehet, hogy nem, csak legfeljebb olyat, aki jót akar a barátnőjének, és nem rosszat.

Mindegy, te akarsz vele lenni,akkor élvezd ki, hogy egy barom veled.

2016. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os, hogyha? Ki a felnőtt? :,D
2016. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!