Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek nagyon fontos a zene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Akiknek nagyon fontos a zene az életükben: milyen tapasztalatotok van olyanokkal, akikkel ez nem egy közös pont?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. hobbiból zenélsz, és a párod nem tudja elfogadni, hogy emiatt éjszaka eljársz, vagy nagyon szeretsz nézőként koncertre járni, de ő ki nem állhatja az adott stílus, vagy beszélgetéseidben általában fő téma a zene, amiről viszont vele nem tudsz beszélni, miközben lelkesen mutogatnád az új számot stb. Mekkora gondot okoz a zenéből fakadó különbözőség?
2016. jan. 10. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem megoldható max párszót váltani erről de nem árt ha kedveli ő is azért valamennyire az adott zenét! Persze itt nem a mosógépfrekvenciára gondolok meg live technora meg ilyesmi ezekről nem lehet mit beszélni! :D

Csak egy párszóba megemlítem hogy figyu már szerinted ez milyen, szerintem ez beleférhet de nekem ilyen nem volt mert mindig olyan csajok voltak akik szerették az olyat amit én vagy hasonlót tehát nagy ellentét nem volt ilyen téren!

2016. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abba ne hagyd! Egy hasonló kapcsolat miatt lemondtam a zenéről, de ez volt életem legrosszabb döntése. Azóta nem tudom összerakni magam, pedig több éve volt már.
2016. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!